Pro zájemce o hutní materiál a stavební dřevo byly právě sníženy ceny

Odborníci z řad zámečníků, nástrojařů, strojních inženýrů a stavařů si často lámou hlavu, kde se dopátrat hodnotných materiálů z kovu, dřeva, kde se dají pořídit osb desky ve velkém množství, případně jak si zajistit levný přísun kovaných polotovarů. Dokonce je sháňka po již hotových kovaných vratech, armovně, nerezových a hliníkových materiálech. Odpověď je jednoduchá. Společnost Lumasteel nabízí prodej i dělení veškerého hutního materiálu a dalšího přidruženého zboží.

Dveře jsou otevřeny kutilům i skutečným profesionálům

Obchod je otevřen malo i velkoodběratelům z řad profesionálů, celým stavebním a strojním firmám, avšak neodbývají se mávnutím ruky ani domácí kutilové. Lumasteel má v nabídce palivové dřevo v zajímavých cenových relacích, odměňuje opakované zakázky a věrné klienty. K dispozici jsou také stavební dřevo, osb desky, palubky, střešní latě, stavební prkna, hranoly a fošny. V případě zájmu o zpracování, rozřezání a rychlou dopravu se každému zákazníkovi vychází co nejrychleji vstříc. Vždyť na co bude řemeslníkovi kamion palubek, který dorazí za čtrnáct dní od objednání? Na rychlosti a přesném opracování si firma Lumasteel zakládá. A nemusí se jednat pouze o prodej hutního materiálu, jak napovídají výše uvedené řádky.

Lumasteel sází na rychlou dopravu i opracování objednaného materiálu

Lumasteel zavádí ve svém sortimentu co nejvíce aktualit a novinek v příznivých cenových relacích. Proto v obchodě seženete ohýbanou výztuž, IPE/UPE, HEA/HEB, nově je v nabídce armovna za zajímavé částky, které se pohybují již od 15 korun za kilogram. Všechny materiály, které jsou ve firmě Lumasteel skladem, se k zákazníkům exportují ještě ve stejný den, kdy byly objednány.

Levný pronájem skladů, hal a dílen u Litvínova

Stále více malých firem i větších společností má problémy s uskladněním palivového dřeva, neví, kam na čas umístit hutní materiál i rozměrné stavební dřevo. Pro zájemce o pronájem skladu, haly nebo dílny v oblasti Litvínovska Lumasteel otevřela patřičné prostory. Sklady, haly a dílny se nacházejí v Louce u Litvínova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + nine =