Problémy s vaším iPhonem? Nechte si ho opravit

Ačkoliv je dnes iPhone považován za jeden z nejdokonalejších telefonů, je to stále elektronický výrobek, u kterého se může objevit porucha. Jestliže se porucha objeví v záruční době, je řešení jednoduché. Pokud však až po jejím vypršení, nezbývá než navštívit  servisní centrum. Stejně tak, pokud si telefon poškodíte vlastní nešikovností, a to i v případě poškrábaného displeje. A v takové chvíli přichází na řadu servis iPhonePro, který je v tomto oboru skutečnou jedničkou. A to nejenom díky špičkově odvedené práci, ale také díky rychlosti. Váš telefon totiž může být opět jako nový i za 90 minut. Zkrátka a jednoduše, je řada oprav, které lze bez problémů zvládnout takzvaně na počkání. To je určitě velké plus.

U jakých telefonů lze objednat opravu?

Obecně můžeme říci, že u jakýchkoliv, jelikož dnes není problém objednat servisní práce pro většinu značek. Z hlediska zkušeností je to nejčastěji oprava iPhone 5S, která bývá nejčastěji objednávaná a nejčastěji realizovatelná. Je to zkrátka dáno tím, že daný model vlastní velké množství lidí. To, že někomu spadne na zem, nebo se poškodí v kapse či batohu, není nic neobvyklého. Nemusí se však jednat jen  o prasklý displej, častými zásahy jsou i opravy tlačítek Home, stejně jako vypínacího tlačítka, ale třeba i zvýšení kapacity baterie či přehrání softwaru.

Nejenom pro mobily

Avšak nemusí se vám pokazit jen mobilní telefon. Servis Iphonepro.cz vám opraví i tablet s logem nakousnutého jablka. Pravda, oprava iPhone 6S podobně jako u předchozího modelu patří mezi nejvíce poptávanou, ale stejně tak můžete nechat opravit i tablet.  I to může mít hned několik problémů. Naštěstí ale není třeba zoufat, jelikož zde bude uvedeno do původního stavu rychle, profesionálně a samozřejmě levně. A tak se oprava rozhodně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − one =