Profesionální úklid šetří čas i peníze

Čisté prostředí v domácnosti, soukromé firmě, anebo jakýchkoli jiných prostorách je pro většinu z nás samozřejmostí. Často ale vše řešíme svépomocí, anebo v případě firmy vlastními zaměstnanci. Obě dvě alternativy přitom nejsou optimální. Pokud si uklízíte sami, ušetříte sice peníze, nicméně vše vám zabere obrovskou porci času. Uklízečka, již zaměstnáváte, vás bude stát hodně peněz a s největší pravděpodobností se nesetkáte s kvalitně odvedenou prací. Optimální volbou je tak profesionální úklid. Ten nabízí společnost HONDL GLOBAL SERVICES, na jejíž služby se zaměříme podrobněji.

Komplexní úklidové služby s tradicí

vacuum-cleaner-657719_640Zmiňovaná firma není v oblasti úklidových služeb žádným nováčkem. Úspěšně funguje již od roku 1999. Zpočátku probíhaly její služby na základě živnostenského oprávnění, nicméně postupem času se transformovala na moderní organizaci HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. Zaměřuje se zejména na průmyslový úklid a čištění, údržbu zeleně, provozní správu nemovitostí a v neposlední řadě ostrahu objektů. Zárukou kvality jsou samozřejmě i přísné normy, jež splňuje. Jmenovat bychom mohli certifikace ISO 14001, ISO 9001 a OHSAS 18001. V současnosti poskytuje tato firma své služby více než 620 zákazníkům.

Pravidelný i jednorázový úklid

Firma nabízí vnitřní i venkovní úklid se vším všudy. O běžné činnosti spojené s udržením pořádku se nebudete muset vůbec starat. Zajištěna bude pasportizace objektu a samozřejmě hygienický plán. Společnost poskytuje i služby specialisty – manažera, který zajistí hladký průběh a kontrolu veškerých činností. Výbornou volbou je také čištění podlahových ploch vysoce efektivním kotoučovým strojem disponujícím odsáváním. V neposlední řadě pojímá nabídka tohoto specialisty na úklid i ostrahu objektů. Spolehnout se díky tomu budete moci i na efektivní zabezpečení objektu, případně celého areálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 7 =