Pronájem kanceláře na míru

Teď by měli zbystřit všichni, kdo pracují z domu a uvažují o tom, že si pronajmou někde prostor a budou jej využívat jako kancelář. Ano, to je prima, ale třeba takové sklepní prostory nepůsobí moc reprezentativně a  o případných návštěvách vašich obchodních partnerů ani nemluvě.  Připojení k internetu, toalety a další věcí mohou být také problém zrealizovat. Co tedy dělat? Řešením může být pronájem kanceláří na klíč.

Vaše firma může mít sídlo na prestižní adrese

Jak vám zní věta: “Najdete nás na sídlišti Krč v panelovém domě v suterénu, až přijdete provolejte, přijdu vám otevřít” a jak se vám líbí věta: “Sídlíme v budově obchodního centra pohovor_3Budějovická Alej, až se dostavíte na místo ohlaste se prosím na recepci”? Je to poměrně velký rozdíl, že? Přitom pronájem kanceláře, kde máte k dispozici recepci, svůj vlastní prostor, rychlé připojení k internetu, copy centrum, občerstvení v kuchyňce nebo vždy uklizenou zasedačku nemusí být tak drahý a může si ji dovolit každý. Práce z kanceláře vám přinese daleko lepší výsledky než práce z domu, kde se kolikrát ne a ne dostat k tomu, abyste začali pracovat.Navíc si na dané adrese můžete zřídit i sídlo vaši společnosti, což sebou nese další nesporné výhody.

Dlouhodobý pronájem i denní kancelář

Pokud pracujete každý den z domova či nějaké malé kanceláře bude pro vás ideální dlouhodobý pronájem kanceláře. Budete mít krásně vybavenou kancelář připravenou k okamžitému nastěhování. Můžete využít služby vyškolené recepce, IT služeb a samozřejmostí je klimatizace ve vaši kanceláři. Kromě kanceláře jejíž součástí je také vysokorychlostní připojení k internetu budete mít přístup do Kuchyňky, kde můžete využít občerstvení a relax zónu. K dispozici máte také velkou tiskárnu s kopírkou a přístup do udržovaných konferenčních prostor.  Vaše plně vybavená kancelář vám bude k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu takže zde neexistují žádné časové limity, kdy byste nemohli kancelář využívat.

Ne každý však má takovou práci aby musel být denně v kanceláři a tráví hodně času na cestách. V takovém případě se může hodit denní kancelář. Naplánujete si, které dny v měsíci budete v kanceláři a zaplatíte pouze za tyto dny. A nemusíte mít strach, že byste museli plánovat moc dopředu, stačí to oznámit 48 hodin před tím, než si budete přát kancelář využít.  Můžete si tak plánovat různá obchodní jednání stejně, jako byste využívali kancelář každý den.

Využít můžete také takzvané sdílené kanceláře. Výhoda je prostá. Cena nájmu je proti vlastní kanceláři podstatně nižší a k dispozici máte vlastní pracovní prostor. Velkou výhodu vidím v tom, že se můžete seznámit se zajímavými lidmi z různých oborů a možná zjistíte, že s nimi můžete spolupracovat. Možná vám přinesou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + 9 =