Prožijte svou golfovou dovolenou

Když se řekne dovolená, většina z nás si vybaví polehávání na plážích u vyhřátého moře. Ale dovolená se dá trávit i aktivně, to ale záleží na preferencích každého z nás. Dnes se zaměříme na milovníky golfu, kteří této hře propadli a nenechají si ji ujít ani na své dovolené. V posledních letech v tuzemsku přibývá stále víc golfových hřišť, úměrně počtu příznivců téhle hry. Stále je ale tenhle sport v našich končinách brán jak neobvyklý, ale těšící se stále větší oblibě. Už neplatí, že je golf sportem horních deseti tisíc, odpalování kulatého míčku se pomalu ale jistě zalíbilo všem vrstvám obyvatelstva.

Dovolená s holemi

Pokud tomuhle sportu odehrávajícímu se na zelené louce propadne celá rodina, nabízí se možnost vyměnit letní dovolenou u moře za dovolenou, jejíž hlavní náplní je golf. A právě golfové zájezdy se stávají stále populárnějšími. Vyrazit na svou dovolenou s golfovými holemi můžete prakticky do celého světa. A to i díky portálu golfove-cesty.cz. Na výběr máte stovky možností, jak svou golfovou dovolenou strávit. Krom pěti kontinentů cestovní kancelář nabízí i různé typy zájezdů. Zvolit můžete zájezd s trenérem, který se vám bude během pobytu plně věnovat, nebo třeba jen zájezd na zvolený golfový turnaj, kde na vlastní oči uvidíte hru vyhlášených profesionálů. Díky rozsáhlým recenzím golfových resortů splní vaše dovolená veškerá vaše očekávání.

Pokud si ale přece jen z bohaté nabídky nevyberete, můžete si sestavit vlastní nabídku šitou na míru, nebo využít lákavé golfové balíčky. Ty nabízejí různé délky golfových pobytů ve vámi vybraných destinací s neomezeným přístupem na golfová hřiště. Většina těchto resortů má vlastní golfovou akademii, ve které můžete načerpat další zkušenosti, jež zdokonalí vaší hru. A pokud bysme vám měli doporučit osvědčenou golfovou destinaci tak vězte, že nejoblíbenější je Turecko. Golf Turecko je u Čechů velmi oblíbený i díky přítomnosti moře, jímž můžete svou golfovou dovolenou příjemně prokládat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =