Průvodce seznámením: Chcete najít ženu snů?

Jste sám a už vás to nebaví? Máte se seznamováním problémy? Nevíte, kde vlastně ženy hledat? Štve vás, že každé rande končí fiaskem? Naučte se, jak se seznámit a najít partnerku pro život. Pomůže k tomu „mocný“ internet a chytré rady specialistů. Kde, jak a proč?

Samota bolí

pruvodce-seznamenimMezi výstřelky současné doby patří být single. Je to záležitostí osobní volby. Mnoho lidí je ale single ne z vlastní vůle, ale protože si neumí najít a udržet partnera. Je to i váš případ, samota vás užírá a chcete mít po svém boku ženu? Není nic jednoduššího, než se naučit, jak ji získat.

Nejdůležitější je začít u vzhledu. Nepoznáváte se při pohledu do zrcadla? Pokud budete vypadat jako poustevník, ženy o seznámení s vámi nebudou mít zájem. Zajděte ke kadeřníkovi a nechte si poradit, co vám sluší. Péči si zaslouží i pleť, nehty – zkrátka celé vaše tělo. Jestliže si nevíte rady, zaplaťte si za služby vizážistů. Poradí vám s oblečením a celkovým stylingem. Dále je třeba se zaměřit na chování: Poslouchejte sami sebe a naučte se mluvit zajímavě. Je třeba dát do pořádku i vaše bydlení.

V dalším kroku se musíte zamyslet, co od své partnerky očekáváte. Hoďte za hlavu všechny předsudky a držte se při zemi. Každá žena je krásná a za ne úplně dokonalou postavou modelky se může skrývat partnerka, která vás svým půvabem a laskavostí ohromí.

Se spojencem to půjde snáze!

Změny jste provedl, základní představy o partnerce máte, je čas jít na věc. Nechovejte se zbrkle a podívejte se ještě na sbalitzenu.cz. Je to web, který nabízí cenné rady. Zjistíte, jak ženu oslovit, jak s ní komunikovat, na co si dávat pozor a spoustu dalšího. Třeba i to, jak sbalit fitness holku, jak se chovat na prvním rande apod. Sbalitzenu.cz funguje současně jako seznamka. Zdarma je vám zde k dispozici e-book s tipy a cennými radami ze světa komplikovaných vztahů. Kdy vyrazíte na vaše první rande vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × three =