Ražené medaile a odznaky pro každou příležitost

Pamětní mince, medaile, odznaky a plakety se uplatňují při udělování sportovních cen, různých vyznamenání a pamětních událostí. Je to mimořádné ocenění, které má svůj význam a vysokou cenu pro sportovce, umělce, úspěšné manažery firem a letité zaměstnance. Rovněž tento symbol za hrdinství a mimořádné činy dostávají již desítky let vojáci, policisté a hasiči. Společnost VICTORIA AG-Art, s.r.o. vyrábí a dodává velice kvalitní sportovní ceny, pamětní medaile a vyznamenání přes 20 let. Významnými odběrateli těchto předmětů jsou např. Olympijský výbor, Prezidentská kancelář, MO ČR, MZ ČR, ČSOB, KB, Vláda ČR a sportovní kluby.

Medaile, plakety a odznaky se zárukou kvality

Grafické a rytecké studio VICTORIA je zaměřeno na návrhy a výrobu ocenění na míru podle přání zákazníka, můžete si nechat zhotovit skleněné plakety, ražené medaile a odznaky nebo třeba diplomy a spoustu dalších výrobků. Z referencí studia stojí za zmínku výroba sportovních pohárů pro známé soutěže v České republice, konkrétně se jedná o mistrovský pohár hokejové a fotbalové ligy, fotbalový superpohár, prezidentský pohár a další části hokejové extraligy. Chcete-li objednat pamětní mince pro důležité ocenění, tak věřte, že zde obdržíte originální a kvalitní produkty, které budou zachovalé desítky let.

Pamětní medaile, mince a plakety na zakázku

medialeNechte si vyrobit upomínkové předměty za výhodné ceny a získejte kvalitní ražené medaile, mince a plakety. S pomocí speciální technologie je docíleno sebemenších detailů, úzkých linek a perfektního vzhledu plastičnosti. Předměty je možné dále upravovat do požadované barvy. Zašlete svůj návrh nebo si zadejte zhotovení originálního produktu, stačí dodat informace o vaší představě či potřebné fotografie. Medaile jsou vyrobené cca za 3 až 4 týdny. Ražené odznaky je možné objednat od 50 ks, výroba trvá 3 týdny. V e-shopu je k vidění rovněž katalogový sortiment k prodeji za výhodné ceny, doma jej budete mít opravdu v krátkém čase.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + 2 =