Regálové systémy, které zefektivní využití skladovacích a manipulačních prostor

Kvalitní regálové systémy jsou základním vybavením skladů, obchodů, knihoven, archivů, spisoven, veřejných prostor jako fitness nebo wellness, zdravotnických zařízení a mnoha dalších prostor. Jejich využití je skutečně široké. Své nezastupitelné místo mají všude tam, kde je potřeba přehledně a bezpečně uložit nějaké zboží nebo materiály. Samozřejmě pro každé využití je třeba zvolit správný typ regálového systému, aby byl maximálně funkční.

Paletové regály

Nejčastějším úložným řešením ve skladech a logistických centrech jsou paletové regálové systémy. Ty umožňují velmi variabilní použití. Dají se do nich ukládat klasické EUR palety i palety atypických rozměrů. Jejich výhodou je široká variabilita sestav a velká škála příslušenství. Díky tomu je možné sestavit propracovaný regálový systém, který maximálně zefektivní skladování všeho potřebného materiálu.

regalyPolicové regály

Pokud je potřeba skladovat zboží či materiál, který není uložen na paletách, jsou ideální policové regály. Jsou jednoduché, variabilní a maximálně praktické. Najdou využití ve skladech, dílnách, archivech, knihovnách, spisovnách i kancelářích.

Mobilní regály

Jestliže je třeba ve skladových prostorech šetřit každý centimetr místa, perfektně poslouží posuvné regály. Ty se pohybují po kolejích a těsně k sobě přiléhají. Není tedy potřeba mít volný prostor mezi každou řadou regálů, obsluha si otevře jen tu uličku, do které zrovna potřebuje vstoupit. Pojizdné regály jsou systémem, který umožní na malém prostoru uskladnit velký objem zboží. Úsporou prostorové náročnosti ušetří i nemalé finanční náklady za větší místo ke skladování a stěhování do něj.

Konzolové regály

Individuální potřeby, pro které nejsou modulové regály o dané nosnosti a rozměrech vhodné, dokáží pokrýt konzolové regály. Tyto regály jsou určeny ke skladování nadrozměrného a velmi těžkého materiálu, například tyčového materiálů, balíků řeziva, plechů nebo nadrozměrných palet. Své využití najdou v obchodech, skladech a výrobnách, kde je třeba s takovým materiálem zacházet.

Český specialista na regálové systémy

Chytře navržené regálové systémy dokáží navýšit skladovací kapacitu prostor až o desítky procent. Jedním ze špičkových výrobců a dodavatelů regálových systémů je společnost Beg Bohemia, která patří mezi přední české specialisty v tomto oboru. Věnuje se této činnosti už od roku 1996 a za tuto dobu si získala perfektní pověst díky svým kvalitním produktům a projektům propracovaným do posledních detailů. Pracovníci firmy poskytnou každému zákazníkovi komplexní řešení přímo na míru. Společnost zajišťuje dodávku a montáž regálů všech typů, výrobu atypických regálů, projekci a poradenství v oblasti výbavy investičních celků, prodej kovového, kancelářského a prodejního nábytku a také poradenství a prodej manipulační techniky. Tady zařídíte prostě vše, co váš sklad, obchod, výrobna nebo jiný pracovní prostor potřebuje. Ostatně přesvědčte se sami na stránkách www.beg-regaly.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − twelve =