Reklamní flash disk

Současný konkurenční boj je náročný a firma, která v něm chce uspět, nesmí vynechat žádnou příležitost k oslovení potenciálních zákazníků a zvýšení povědomí veřejnosti o své značce, výrobcích či službách. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak seznámit potenciální zákazníky s vaší firmou jsou hodnotné reklamní předměty, které budou lidé často používat a přitom budou mít neustále na očích vaše logo či název vaší firmy.

Reklamní flash disk s logem vaší firmy

Jedním z nejužitečnějších reklamních předmětů je reklamní flash disk. Je malý, relativně levný a přitom velice užitečný. Pokaždé když jej váš potenciální zákazník použije, bude mít před očima vaše logo. Oproti jiným reklamním předmětům má flash disk reklamní potenciál mnohem větší. Můžete jej totiž mít v prakticky jakémkoli tvaru, takže kromě vašeho loga může vaši firmu připomínat i tvarem, například vašeho typického produktu. Z reklamního produktu se tak může stát i hezký dekorační předmět.

U nás v BlueArrow.cz si můžete vybrat z 1600 nejrůznějších tvarů flash disků, které vám potiskneme vaším logem, grafikou či reklamním textem. Reklamní flash disky v naší nabídce jsou té nejvyšší kvality. Používáme pouze čipy renomovaných výrobců Samsung a Toshiba v kapacitách až do 128 GB, což zaručuje jejich vysokou odolnost a bezporuchovost.

Reklamní flash disky v nekonečném množství variant

Pokud by vám 1600 vzorů na výběr nestačilo, máme pro vás ještě lepší nabídku. Můžeme pro vás vytvořit naprosto jakýkoli tvar reklamního flash disku z kvalitního silikonu či PVC. Jediným limitem jsou hranice vaší fantazie. Vašim potenciálním zákazníkům či obchodním partnerům tak můžete nabídnout reklamní flash disk, jaké ještě nikdo nikdy neviděl. Vše co k vytvoření reklamního flash disku na míru potřebujeme je nákres či fotografie předmětu z několika úhlů. Před samotným vytvořením zakázky vám vytvoříme model podle vašeho návrhu zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − seven =