Repasované PC jsou skvělé i na hry

Pod pojmem repasovaný počítač si spousta lidí představí starý stroj, u kterého trvá deset minut, než se vůbec nastartuje, a svůj původní výkon už dávno ztratil. Tak tomu ale není. Repasované počítače se pořizují třeba i na hraní her. Dokážou vám ušetřit nemalé peníze.

Repasovaná technika rozhodně není zastaralá. Žádné staré počítače se jako repasované neprodávají, spíš naopak. Jde typicky o notebooky a počítače z ukončených leasingových smluv nebo z velkých korporátních firem, kde počítačové vybavení obměňují pravidelně, ačkoliv nejeví žádné známky opotřebení.

Repasovat podprůměrné notebooky a počítače by se nevyplatilo

Repasuje se zpravidla technika střední a vyšší kategorie. To je důvod, proč se repasované herní na PC dají využívat také na hraní aktuálních herních titulů. Mezi repasovanými stroji si vyberete počítač s dostatkem RAM, rychlým SSD a slušnou grafickou kartou. Když se kupoval jako nový, patřil mezi špičku, a tak ani po dvou či třech letech používání není k zahození.

Repasované notebooky nemají žádné vady

Každý repasovaný notebook či počítač je před opětovným uvedením do prodeje pečlivě zkontrolován. Vadné součástky jsou nahrazeny, vše běží tak, jak má, a vy si ho koupíte se standardní roční zárukou. Pokud je například baterie v horším stavu, solidní výrobce toto vždy uvede. Nikdy nekupujete zajíce v pytli.

Repasovaný počítač není obyčejné bazarové zboží

Mezi repasovanou technikou a počítačem z druhé ruky koupeným někde na bazaru je obrovský rozdíl. Repasovaný počítač prošel rukama odborníků a prodává vám ho firma, která za jeho stav ručí. V případě potíží nebo nesrovnalostí se budete mít na koho obrátit. Pokud se ale obrátíte na ověřenou společnost, žádné potíže vás nepotkají. Zkuste se na repasovanou techniku podívat v e-shopu Malicomputer.cz – https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/. Repasované notebooky a počítače se samozřejmě dají objednat online.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 16 =