Přeprava balíků zaslat.cz

Revoluce v zasílání balíků je tady

Čas od času nastane situace, že potřebujete něco poslat. Do sousedního města, kraje, z Jablunkova do Aše, nebo třeba až někam k Atlantiku. Balík, balíček, krabici, dárek babičce ke 101. narozeninám, almaru po pratetě, harfu či rytířské brnění. I v dnešní supermoderní době zkrátka existují věci, které do e-mailu nevtěsnáte.

A v tu chvíli před sebou máte zhruba tři možnosti: buď nad ničím příliš nepřemýšlet a sáhnout po přepravci, který vás napadne jako první (a rvát si vlasy nad cenou či kvalitou služeb až dodatečně), nebo naopak přemýšlet až příliš a strávit hodiny a hodiny prověřováním všech možných variant.

Anebo zvolit možnost třetí: opět nad ničím dvakrát nepřemýšlet a spolehnout se na Zaslat.cz. Na jejich webových stránkách naťukáte do přehledného formuláře pár základních údajů o tom, co, odkud a kam hodláte posílat a hned vidíte, kolik zaplatíte u toho či onoho přepravce a jak rychle od vás bude zásilka vyzvednuta a doručena netrpělivému příjemci.

Jak to vlastně funguje?

Přeprava balíků zaslat.czCelý princip posílání balíků přes Zaslat.cz je až banálně jednoduchý. Nejdřív to samozřejmě chce ten balíček. Pokud si nebudete vědět rady se zabalením, na Zaslat.cz vám rádi přispěchají na pomoc s přehledným návodem. Pak stačí balík změřit (výška, šířka a délka postačí), zvážit, a nejnamáhavější matematickou část máte za sebou. Teď už se jen rozmyslet, jestli dáte přednost nejnižší ceně, expresnímu doručení, nebo půjdete zlatou střední cestou. Přihlédnout můžete také k výši pojištění obsahu zásilky. Základní pojištění do určité částky, která může být 6 000 korun, ale i jeden milion, je zdarma. Komu by to přece jen bylo málo, zvolí ještě dodatečné připojištění za příplatek. V rámci České republiky a při zasílání na Slovensko pak můžete posílat balíčky i na dobírku. Kdybyste si přeci jen s něčím nevěděli rady, obraťte se na pohotovou a hlavně pohodovou zákaznickou podporu, třeba přes e-mail, chat nebo telefonicky.

A co dál? Uvařit si kafíčko a počkat na kurýra

Že jste zvyklí zásilku přepravci donést až „pod nos”? Nebo si dokonce pokaždé vystát nekonečnou frontu? To už od nynějška nemusíte. Stačí jen bezpečně zaplatit online platební bránou a počkat, až u vás zazvoní kurýr, který váš balíček přebere. K adresátovi se pak zásilka dostane v 95% případů hned druhý den po podání.

Příjemné ceny pro firmy i jednotlivce

Využít služeb na Zaslat.cz mohou jednotlivci i firmy, majitelé e-shopů, nebo i ti z vás, kdo posíláte jeden balíček za život. Díky velkému množství zásilek, které Zaslat.cz odbavuje, může svým zákazníkům nabídnout nízké velkoobchodní ceny přepravy, i když potřebujete poslat jen jeden jediný balík. A když budete sledovat Facebook, neminou vás časté slevové poukazy, díky nimž ušetříte ještě více.

Vyzkoušejte si sami, že poslat balík ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Z pohodlí domova, bez stresu a rozčilování ve frontách a u přepážky, rychle a levně, zkrátka vždy podle vašeho gusta díky Zaslat.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 4 =