Revoluce ve stahování dat

Internet je dnes doslova všemocným médiem a rozhodně většině z nás neslouží pouze na prohlížení zpráv. Jedná se o studnici dat, kterou můžeme užívat dle své vlastní libosti. Nejčastější zábavou je sledování filmů. V ničem ale nepokulhává ani pouštění hudby a hraní her. To vše můžete mít přímo online. Co ale, když nejste připojení k internetu? Jedinou nadějí je v této situaci stažení filmů, her či hudebních souborů na pevný disk vašeho zařízení. Pak vás mohou multimédia bavit kdykoli. Jediný problém až doposud tkvěl v jejich stahování.

Stahování zdarma se stalo realitou

share-1314738_640Mnozí z nás jsou zvyklí v momentu, kdy potřebují stáhnout film nebo jakákoli jiná data, vyhledat známý portál Ulozto.cz anebo jiné fungující na stejném principu. Jmenovat bychom mohli ještě třeba Datoid.cz, Webshare.cz, Fastshare.cz a ostatní. Všechny ale mají společného jmenovatele, a to placené stahování. Ano, data lze získat do vašeho počítače či tabletu zdarma, nicméně s minimální rychlostí. Film tak stahujete klidně i celý den. I proto se vyplatí vsadit na nový portál xShare.cz nabízející stahování dat zcela zdarma v neomezeném množství.

Rychlost zaručena

Na rozdíl od zmiňovaných služeb se xShare.cz vyznačuje bezplatným stahováním s garantovanou rychlostí. Není nutné hledat možnosti, jak si nabít kredit. Stačí se jen zaregistrovat a následně si budete moci užívat doslova oceánu dat, která se mohou velmi rychle přemístit až k vám domů. Stahování u rychlého domácího připojení (300 Mbit/s) využije celou kapacitu Vaší linky, to samé platí i pro upload souborů.

Určitě si vyberete

Prostředí portálu xShare.cz je naprosto intuitivní a volit je možné některou z kategorií typu hudby, filmů, her a dalších. Většinou si ale uživatelé ve vyhledávači zadají to, co potřebují stáhnout. Videa jsou navíc barevně seřazena podle kvality, a to pomocí modré barvy u HD Ready a červeného označení u Full HD. Formát MP4 si můžete přehrát i online. Není tedy od věci, když se registrujete, celý systém zdarma vyzkoušíte a sami se o jeho kvalitách přesvědčíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + nine =