Rezidenční projekty v Praze

Proč si nedopřát bydlení skutečně na úrovni? Nemusíte mít obavy, že rezidenční projekty v Praze jsou finančně zcela nedostupné. Naopak, díky jejich rozmanitosti si je může dopřát skutečně každý. Naleznete zde totiž širokou nabídku od startovacích bytových jednotek až po prostorově velkorysé apartmány.

Rezidenční projekty v Praze

Co je jejich největším lákadlem? V prvé řadě je to atraktivní lokalita, v níž se nacházejí. Lokace byly totiž pečlivě vybírány, abyste si mohli dopřát klidné bydlení s veškerou občanskou vybaveností. Rezidenční projekty myslí rovněž na snadnou dopravní dostupnost do centra města. Domy s těmito byty se vždy nacházejí jen pár kroků od stanice městské hromadné dopravy. Které lokality patří k nejžádanějším? Jmenujme například Malvazinky, Vinohrady, Nové Město, Karlín atd.

Rezidenční projekty, které si zamilujete

Kdo by nechtěl bydlet v historicky cenné budově, která byla citlivě zrekonstruována? Rezidenční projekty v Praze přesně takový styl bydlení nabízejí. Můžete se spolehnout na to, že se nejedná o žádný kýč. Na zachování původních architektonických prvků je kladen maximální důraz. Rekonstrukce nebyla směrována pouze k samostatným bytům, nýbrž k budově jako celku. Při návštěvě těchto bytových domů vás příjemně překvapí též společenské prostory.

Byty pro každého

Na stránkách www.psn.cz je možno vybírat z široké nabídky bytů, dokud nenatrefíte na ten pravý. Jak již bylo zmíněno, bydlení je uzpůsobeno jak pro početnou rodinu, tak pro studenty, seniory a mladé rodiny. Dle svých potřeb můžete volit z 1+kk se společenskými prostorami až po 4+kk s možností odkupu části pochozí střechy. Jelikož se zpravidla jedná o historické domy, nabízí se tu jako další benefit mimořádně vysoké stropy. Proto i v malé bytové jednotce si lze dopřát vysoce komfortní bydlení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − six =