S LG nás čeká chytrá budoucnost

lg_uhd_tv Na letošním CES před několika málo hodinami představila společnost LG gigantické OLED TV s UHD rozlišením, chytré spotřebiče ovládané pomocí smartphonu, tablet LG Tab-Book H160 nebo laserovou televizi. 

OLED televize LG

Ultra HD LED TV od LG bude dostupná nejprve na americkém trhu v úhlopříčkách 84, 60 a 55 palců. Na ceny se raději ani neptejte, protože největší rozměr stále atakuje hranici 200 tisíc český korun. Společnost LG bude vůbec první na světe, ksdo začne prodávat OLED TV v takovém rozlišení.

lg_hecto_100_laserLaserová televize

I když název může znít poněkud záhadně jde v podstatě o projektor, který je schopen i z malé vzdálenosti vytvořit velkou úhlopříčku obrazu. Dosahuje tak pomocí technologie Ultra Short Throw. Model nazvaný jako Hecto 100 Laser dokáže vyvinout dynamický kontrast až 10 000 000.

lg_smart_lifeChytrá domácnost od LG již brzy – Smart life

Díky technologii NFC budete moci již brzy ovládat vašeho robotického vysavače, takže než příjdete domů dáte mu pokyn aby vyluxoval, troubě zase aby se předehřála, protože si domů nesete pizzu a pračce zase aby spustila režim praní.
Těšíte se na dobu, až vše budete moci ovládat svým chytrým telefonem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 7 =