Sháníte nemovitost ve slunné destinaci? Zkuste Španělsko

Sníte o rekreačním domě v nějakém slunném městečku u moře? Možná vás překvapí, že ceny nemovitostí v některých jihoevropských státech nejsou o nic vyšší než tady v ČR. Španělsko je dobrým příkladem.

Jezdíte-li každoročně (nebo dokonce několikrát za rok) na dovolenou k moři, vlastní nemovitost v přímořském letovisku vám ušetří mnoho starostí. Nebudete muset pokaždé shánět ubytování a hlavně budete mít svůj klid.

Proč zrovna Španělsko?

sea-1283651_640Protože jedině tam zažijete až 320 slunečných dnů v roce. Když vás bude trápit podzimní splín, prostě se vydáte na týdenní dovolenou do své nemovitosti Španělsko. Dobré počasí, místní strava a mořský vzduch prospějí také vašemu zdraví – fyzickému i psychickému.

Nudit se tady rozhodně nebudete. I když budete ve svém apartmánu či domečku pobývat dlouhodobě, zábavu objevíte na každém rohu. Například v okolí města Alicante jsou desítky golfových hřišť, u San Pedro del Pinatar vyzkoušíte účinky léčivého bahna, u Santa Pola se vyskytují nádherní plameňáci. Španělsko není pouze vhodnou destinací ke koupání v moři. Nabídne vám toho mnohem více.

Prohlédněte si možnosti

Španělské domy vypadají trochu jinak než tady u nás doma. Většina apartmánů je ale nádherných, mají terasy, zahrádky. Domy jsou obvykle vybavené bazénem, který je, díky hezkému počasí, možné využívat téměř po celý rok.

To si ostatně můžete prohlédnout v nabídce společnosti MIA Reality zabývající se prodejem nemovitostí ve Španělsku. S jejich asistencí není koupě nemovitosti Španělsko ani nijak zvlášť složitá. Jako občanovi EU vám postačí získat evidenční číslo cizince (tzv. N.I.E.), pak u notáře podepíšete smlouvu a je hotovo. Nebojte se, španělsky umět nemusíte, MIA Reality vám s celým procesem pomůže. Dokonce dokáže zajistit i někoho, kdo se bude starat o dům v době vaší nepřítomnosti.

Není nad čím váhat, zapomeňte na sychravý český podzim a dopřejte si dovolenou ve vlastní nemovitosti ve Španělsku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 9 =