Silikonové panny již nejsou pouze záležitostí osamělých mužů

Mít sex s umělou pannou byla donedávna záležitost pouze osamělých mužů. S tím jak se silikonové panny stávají stále více realistickými, si však nacházejí cestu i do ložnic mužů, žen i manželských párů, kteří si s jejich pomocí chtějí zpestřit svůj sexuální život. Dnes již je zcela normální užít si sex ve třech s partnerkou a realistickou silikonovou pannou, bez žárlivosti a bez výčitek. I ženy si však užijí skvělé milování se svalnatým kulturistou ze silikonu.

Kde pořídit realistickou pannu

Pokud se i vy rozhodujete pořídit si realistickou silikonovou milenku, doporučujeme internetový obchod, kde si za rozumnou cenu můžete pořídit silikonové panny. Tento e-shop patří k leaderům českého trhu s erotickými pannami a nabízí rozsáhlý sortiment modelů, od běžných TPE a silikonových panen, až po špičkové realistické modely, vybavené pokročilou umělou inteligencí, dotykovými senzory a hlasovým výstupem, takže si s vaší silikonovou milenkou můžete po sexu třeba povídat.

Realistické panny na míru

Realistickou pannu vám upraví přesně na míru vašim sexuálním preferencím, můžete si zvolit vše, od odstínu kůže, barvy vlasů, očí, nehtů, intimních partií i ochlupení. K realistickým pannám je možno dokoupit vyměnitelné hlavy, takže můžete mít každý večer jinou milenku. Realistické panny jsou vyrobeny z měkkého silikonu nebo materiálu TPE, který je na dotek podobný lidské kůži. Panny mají vlastní kostru s ohebnými klouby, takže si můžete užít milování v jakékoli poloze.

Užijte si sex na prvním rande

Pokud jste se ještě nerozhodli, zdali investovat do realistické panny má pro vás naprosto úžasnou nabídku. Silikonovou erotickou pannu si můžete vypůjčit. Za půjčovné na jednu noc utratíte méně než na průměrném rande a máte jistotu, že večer skončí milováním podle vašich představ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight + eighteen =