Silniční váhy od renomovaného výrobce

Pořízení silniční váhy není levná záležitost, a proto se vyplatí věnovat dostatečnou pozornost výběru váhy i dodavatele. Bez předchozích zkušeností můžete udělat zbytečnou chybu, která vás bude stát peníze navíc a spoustu ztraceného času. Jedinou možností, jak se případným problémům vyhnout, je úzká spolupráce s výrobcem. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích.

Prvním krokem je zvážení několika hledisek – typu váhy a její váživosti. Neméně podstatným kritériem je budoucí záruční a pozáruční servis či případná oprava. Jistě vám přijde vhod také kvalifikované poradenství a další služby. Tyto důvody by vás měly přimět k nákupu u společnosti VÁHY – JAS s.r.o.

vahySpolečnost VÁHY – JAS vstoupila na trh již v roce 1990 a její jádro tvořili specialisté s dlouholetými zkušenostmi s výrobou a opravami vah. V současné době patří k úspěšným firmám v oboru průmyslového vážení a vyrábí automobilové váhy v různých rozměrových variantách (od 4 do 18 metrů) a váživostí do 60 tun. Konkrétní parametry silničních vah závisí na specifických požadavcích zákazníků. To samé platí o provedení, které může být zapuštěné i nájezdové.

VÁHY – JAS vyrábí silniční váhy z prověřených materiálů – odolné a stabilní lakované oceli, případně kombinaci lakované oceli a betonu. Nájezdy se vyrábí z betonu i ze železa.

Český výrobce k silničním vahám nabízí kompletní příslušenství v podobě speciálního softwaru, kamerového systému, semaforů, závor, svodidel a samoobslužného terminálu.

Velká výhoda nákupu u VÁHY – JAS spočívá v kvalifikovaném poradenství. Zkušení pracovníci vám ochotně doporučí, která silniční váha je vhodná právě pro vaše účely. Kvalitu výrobků garantují certifikace, například certifikát vystavený Českým metrologickým institutem, na jehož základě může výrobce provádět „ES posouzení shody“. Chcete-li se dozvědět více, pokračujte na www.vahyjas.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six − two =