Škola přírodní medicíny aneb správná péče o zdraví

Studium klasické medicíny je jistě náročné, ne všichni mají talent, vůli a sílu celý proces ustát. Když vás tento obor přitahuje, rozhodněte se pro vzdělání na KAMATÉ – Škole celostní a přírodní medicíny. Cílem studia je seznámení se s přírodním a celostním přístupem, který pomáhá udržovat lidské zdraví v kondici. Vše samozřejmě souvisí se správným postojem a osobním rozvojem. Studentům školy se dostane vzdělání z klasické medicíny, jen tak pochopí, na jakém principu funguje lidské tělo.

Pár slov o škole

Jak už to tak bývá, každá škola má svého zakladatele. V tomto případě je to vzdělaná žena MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, PhD. První škola přírodní medicíny vznikla v roce 2010 v Českých Budějovicích. Rok 2012 byl zasvěcen otevření další instituce v Praze. Moravany potěší nově otevřená pobočka v Brně. Zájemci mohou vybírat z mnoha zajímavých studijních oborů, jako jsou poradce v oblasti celostní medicíny, poradce v oblasti přírodní medicíny, poradce pro výživu, obor homeopatie, psychosomatika, medicínské minimum pro každého i zvýhodněné studium více oborů. Tento výčet je pouze orientační, samozřejmě je nabídka pestřejší.

Proč si vybrat právě KAMATÉ?

Možná si říkáte, proč si zvolit právě vzdělání na Škole přírodní a celostní medicíny v Českých Budějovicích, Praze anebo v Brně? Určitě vás potěší bohatá nabídka nevšedních oborů, víkendové studium, duchovní a osobní rozvoj, kombinace tradiční i přírodní medicíny a samozřejmě zajímavé ceny. Vyučující mají potřebné znalosti a dovednosti, proto je výuka pestrá a profesionální. Ať už se rozhodnete pro poradce celostní či přírodní medicíny, kurz homeopatie, kurz zdravého vaření, medicínské minimum, psychosomatiku, poradce zdravého životního stylu či na výživu, vždy budete spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 1 =