Skyfone mobile – levné volání a DSL internet bez závazků

Také se vám po doručení vyúčtování paušálu protočí panenky a stejnou situaci zažíváte ve chvíli, kdy si několikrát do měsíce musíte dobíjet předplacenou kartu? Pokud ano, je ideální čas na změnu operátora. Zde můžeme doporučit využívat nové, dynamické možnosti, kterým jde nikoliv o zisk, ale i spokojenost zákazníků. A jednou z dobrých a prověřených variant je virtuální operátor Skyfone. Ten samozřejmě nabídne vše, co od současného operátora žádáte. Především je to dobré pokrytí, služby v oblasti volání, SMS a MMS, ale také internet, který bude rychlý a využitelný pro kohokoliv, ať už ho potřebujete pro osobní či firemní účely.

Jaké jsou možnosti tarifů?

Základem nabídky společnosti Skyfone je samozřejmě několik tarifů, které mají za cíl oslovit různé skupiny zákazníků s ohledem na jejich požadavky. Základem je tarif SKY TALK, který stojí pouze 99 Kč za měsíc. Kromě bezplatného volání v rámci sítě nabídne velmi příjemné ceny jak minuty volání, tak jedné odeslané SMS – obojí za 1,50 Kč.

Následují tarify jako SKY 100 za 159 Kč/měsíc, kde máte sice o něco dražší ceny volání, ale levnější SMS. V rámci tarifu si však můžete užívat 100 volných minut a 50 SMS do libovolných sítí. Přes tarif SKY 150, který nabídne ještě o něco více, se pojďme podívat na vrchol nabídky, a to SKY MAXI. Za ten dáte měsíčně 479 Kč včetně DPH, za které dostanete 200 volných SMS, 50 hodin volání do všech sítí a dále ceny 1,50 Kč za SMS a minutu volání nad rámec vyčerpaného bezplatného limitu. Vše poté doplňují také internetové balíčky, kdy lze 150 MB měsíčně získat za 79 Kč, či rovnou vsadit na největší datový balík, kdy získáte 1200 MB za 349 Kč měsíčně.

Proč Skyfone?

 

Kromě výhod, které jsme zmínili, budete jistě spokojeni i s tím, že se nemusíte bát dlouhodobých závazků, že se nemusíte bát dlouhých výpovědních lhůt, ani se není třeba bát různých pokud. To vše s jistotou profesionality, vstřícných služeb a samozřejmě i toho, že si k operátorovi můžete přenést i své stávající číslo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × five =