Smrtonosná past opět v akci a další filmové novinky

Jako každý týden i tento vás pozveme do kina na filmové premiéry, které se začnou v kinech promítat právě dnes. Nejvíce lidí do kina asi přiláká další Smrtonosná past. Další 4 filmy doplňují nabídku filmových premiér tohoto týdne.

 

Smrtonosná past opět v akciSmrtonosná past opět v akci

Režisér John Moore se ujímá režírování smrtonosné pasti vůbec poprvé. Hlavním lákadlem dalšího dílu této zdá se nehynoucí série je samozřejmě Bruce Willis v roli nezničitelného detektiva Johna Mclana. Ten se vydá do Moskvy hledat svého syna. Najde jej, ale vztahy mezi nimi nejsou ideální. Jeho syn Jack je také tajný agent, který chrání informátora, kterého se nakonec společnými silami podaří dostat do bezpečí. Díky Jackově znalosti ruského jazyka a Moskvy může pomoci svému otci.

Pátrání po Sugar ManoviPátrání po Sugar Manovi

Tento film pochází z produkce Velké Británie a Švédska. Dokumentární snímek je o pátrání po Rodriguezovi, který se stal hudebním fenoménem 70 let. Byl objeven dvěma producenty na konci šedesátých let. Jeho dvě alba, která nahrál však zcela propadla a Rodriguez se vytratil. Pirátská nahrávka se dostala až do JAR, kde Rodriguez předčil i slávu Rolling Stone. Dva fanoušci pátrají po jeho skutečných stopách ve snaze odhalit, kam se rocková hvězda po neúspěchu poděla.

Otázky pana LáskyOtázky pana Lásky

Dokumentární příběh Dagmar Smržové o schizofrenii postiženém Jiřím Láskovi, který žije se svou starou babičkou a pečuje o svou nemocnou matku..Dokument ukazuje nadaného člověka postiženého nemocí ve vztahu ke společnosti a jeho blízkému okolí.

 

Na šrotNa šrot

Od režiséru Johna Lucase a Scotta Moorea, kteří mají na svědomí povedenou komedii “Pařba ve Vegas” Snímek Na šrot vyprání o Jeffovi, který zapíjí svou plnoletost, věk 21 let den před zkouškou z medicíny. Jak tohle může dopadnout? Určitě komicky.

Mizející vlnyMizející vlny

Na tomto filmu spolupracovali státy Litva, Francie a Belgie. Dostat se do lidské mysli není snadný úkol. Ženě jménem Aurora se má do mysli dostat informatik Lukas, aby ji navrátil vědomí. Bohužel lidská mysl je složitější než se zdálo a žena jej vtáhne do fantastického kolotoče své mysli. Lukas tak prožívá stavy, které nejsou reálné, přesto se mu proplétají se skutečným životem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =