Stěhování i větší množství zakázek vyřeší půjčovna dodávek v Praze

Půjčoven, které se specializují výhradně na pronájem dodávek, přibývá. Zájem o ně totiž není malý. Půjčují si je lidé, kteří se potřebují přestěhovat, odvézt materiál nebo nábytek, ale také firmy, jež mají krátkodobě větší množství zakázek a vlastní vozový park jim nestačí. Podmínky jednotlivých autopůjčoven se však liší.

Orientovat se pouze podle ceny půjčovného je nesmysl, vždy si musíte zjistit, co všechno cena obsahuje. Téměř každá půjčovna dodávek Praha má nastavený nějaký limit km za den, pokud najedete více, tak doplácíte. Toto číslo si tedy určitě zjistěte. Limit obvykle nebývá omezující, chcete-li jezdit jen po Praze, ale stěhujete-li se na druhý konec republiky, zřejmě vám stačit nebude. V takovém případě si tedy zjistěte také výši doplatku, který se připlácí za každý km najetý navíc.

Pronájem dodávky v Praze bez kauce v hotovosti

Půjčovny obvykle vyžadují také kauci, kterou skládáte při převzetí dodávky. Většina ji chce v hotovosti, na to myslete. Najdou se však i výjimky – například Van2Go s pobočkami v Praze 4 a Praze 9 umožňuje zaplatit kauci bezhotovostně. Vlastně je celkově vpředu, co se týče technologií.

Svou dodávku si zarezervujete online, vyberete si místo převzetí i vrácení, stanovíte čas, kdy vám vyhovuje si dodávku vyzvednout. Vše tedy vyřešíte online a osobně už si dodávku přijdete pouze převzít, a to kdykoliv, klidně i ve svátek, o víkendu či v noci.

S dálniční známkou a plnou nádrží

Pronájem dodávky Praha neznamená, že byste s ní nemohli vyjet mimo město. Dodávky jsou opatřené dálniční známkou, jediné, na co si musíte dát pozor, je zmíněný kilometrový limit. Převezmete ji s plnou nádrží a s tou ji také musíte vrátit. Samozřejmostí je vrácení v odpovídajícím stavu. S běžným znečištěním a opotřebením se počítá, přece jenom jde o dodávky, ve kterých budete pravděpodobně něco převážet. Za výrazné poškození či znečištění se však doplácí dle obchodních podmínek. Z toho plyne jediné – než si dodávku zarezervujete, skutečně si přečtěte podrobné obchodní podmínky, ať znáte všechna svá práva i povinnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + seven =