Studujete? Tomáš Krsek může podporovat i vaše studium

Vzdělání je dnes to nejdůležitější, do čeho můžeme investovat. Ne každý ale má to štěstí, aby měl dostatek finančních prostředků k tomu, aby mohl studovat na prestižních světových univerzitách. Jste-li ve stejné situaci, nezoufejte. Je tu Tomáš Krsek, který tuzemské studenty podporuje a nabízí tak stipendia, která mohou studenti v rámci svých studií využívat. A to ve spojení s obory, jako jsou technické a přírodní vědy, stejně jako obory politologie, historie, nebo ekonomie.

Kdo je Tomáš Krsek?

Jméno tohoto člověka rozhodně není nijak neznámé, jelikož jde o absolventa Ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, který má za sebou poměrně zajímavé zkušenosti. Pracoval na řadě prestižních pozicí, díky čemuž si samozřejmě Tomáš Krsek vybudoval dobré jméno, což následně vedlo k tomu, že dokázal spustit právě tento nadační fond. A díky němu mohou tuzemští studenti skutečně rozvíjet své znalosti a dovednosti, a to bez obav z toho, že by je právě finanční stránka mohla jakkoliv omezovat. Právě vznik nadace, Martiny a Tomáše Krskových je cesta k tomu, jak mohou být velmi efektivně podporováni.

Ty nejlepší univerzity na světě

To nejlepší vzdělání je samozřejmě spojeno také s prestižní školou, na které se nadace přímo specializuje. V seznamu těch, v rámci kterých lze získat podporu, tak nechybí třeba Caltech, stejně jako Harvard, Stanford, nebo Cambridge. Samotný Tomáš Krsek dle aktuálních podmínek vždy vybere 10 nejlepších studentů, kteří dostanou tu příležitost, aby své studium realizovali právě na některé z těchto škol. O daná stipendia je samozřejmě velký zájem a od vzniku programu se z nich může těšit už celých 18 studentů. Máte-li i vy zájem, určitě může Tomáš Krsek pomoci také vám. Stačí si pouze podat přihlášku, splnit věkovou hranici pod 25 let a samozřejmě následně plnit i několik dalších povinností, které jsou s nadací spojeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − 5 =