Stylové zastínění interiéru: Látkové rolety

Máte vkusně zařízený domov, kde se cítíte příjemně, a kterému na první pohled nic nechybí. Ale pak přijde večer a v okamžiku, kdy stisknete vypínač, se soukromí rozplyne. Váš život je během chvilky reality show pro každého náhodného kolemjdoucího. Čím tento problém vyřešit, aniž by se narušil interiér? Seznamte se s látkovými roletami.

Přední český výrobce

Když se řekne stínění domácnosti, většině se vybaví klasické žaluzie, anebo závěsy. Pak tu jsou však také látkové rolety, které nabízí výhody obojího výše zmíněného. Přední český výrobce látkových rolet, firma Bematech, má více než dvacetiletou tradici, nejedná se tedy o nákup tzv. zajíce v pytli, nýbrž o velmi kvalitní vybavení domácnosti. Firma mk-rolety.cz, zabývající se prodejem a instalací, provádí zaměření stínící techniky nejen v Praze, ale i v Plzeňském kraji.

Přizpůsobte si vzhled vašim potřebám

A teď již k samotným roletám. Hitem jsou nepochybně rolety den a noc – Twintex. Na látce se střídají zatemňující a transparentní pruhy, kdy je díky jejich překrývání velmi jednoduché regulovat světlo v domácnosti. Design rolet je maximálně individuální, vybrat si můžete nejen z rozsáhlého katalogu látek, sami si zvolíte například i barvu řetízku. Třešničkou na dortu je možnost motorického ovládání.

Stylovým řešením jsou římské rolety. Také v tomto případě lze vzhled přizpůsobit zcela vašim představám, vybírat můžete jak z průsvitných, tak z plně zatemňujících látek. Jsou vhodnou volbou především do interiérů s velkými okny, maximální šířka rolety je totiž až 4200 mm. Takovéto zatemnění pak nemusí být jen doplňkem, ba přímo dominantou vašeho domova či kanceláře.

Výše zmíněným ale výběr rozhodně nekončí, ba právě naopak. Prohlédněte si všechny designy ve vzorkovně, požádejte o návštěvu u vás doma, či zajeďte do vzorového domu, kde si funkčnost rolet sami ověříte. Látkové rolety Plzeň jsou sázkou na jistotu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − three =