Tablet Samsung Galaxy Note 8.0

Jeho oficiální představení očekáváme na MWC v Barceloně, ale již nyní unikly neoficiální informace a to přímo testerům pod rukama.

 

Nová velikost displeje

Prozatím byl k mání „pouze“ Samsung Galaxy Note ve verzi 5 palcovým displejem a 10.1 palcovým displejem. Nyní je zde varianta pro ty, kterým se zdá, že by mohl být 7 palcový displej o něco větší ale ne zase o moc. Tak si prostě do seznamu velikosti displejů tabletu přidám další rozměr – 8 palců.

 

Tak vypadá tablet Samsung Galaxy Note 8.0Tablet Note 8.0 by měl mít Super Clear LCD displej s rozlišením 1280x 800 pixelů.

 

Ostatní specifikace

Mezi další „známé“ (dávám do uvozovek, protože do oficiálního odhalení se může ledasco změnit) parametry patří 4 jádrový procesor Exynos na frekvenci 1,6 GHz. Dále by měl být tablet Samsung Galaxy Note 8.0 vybaven 2GB paměti RAM, 5MPx fotoaparát, USB, Wi-Fi, GPS. Baterie, která bude tablet Samsung Galaxy Note 8.0 pohánět bude mít kapacitu 4600mAh.

 

Samsung Galaxy Note 8.0 s 3G i bez

Jak již známe z předchozích modelů tabletů Samsung, bude připravena plnohodnotná verze s 3G modelem připraveným pro data ze SIM karty a pak odlehčená verze, která umožní připojení pouze přes Wi-Fi.

 

Na MWC 2013 se můžeme těšit

Od února a to přesně 25 až do 28 února bude další ročník veletrhu mobilní techniky MWC. Samsung kromě modelu Galaxy Note 8.0 zřejmě představí i další modely, avšak Samsung Galaxy S IV o kterém jsem si psali minule představen na tomto veletrhu nebude a stane se tak spíše až v květnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − five =