Timbre Music – skvělá kapela na vaše večírky

V dnešní době už je celkem běžné, že zaměstnavatelé pořádají pro své zaměstnance jedenkrát do roka tzv. firemní večírky. Velikost takových večírků závisí na velikosti podniku, takže se dá říct, čím větší podnik, tím honosnější večírek. A k takovým večírkům náleží i živá hudba, která by měla přispět k celkové úspěšnosti takového firemního setkání. Ale nemusí se jednat jen o večírky, živá hudba okoření i jiné společenské akce.

Timbre Music předvede parádní hudební show

 

Hlavním důvodem, proč si na akci najmout živou kapelu je jistě pobavení publika, aby na večírek dlouho vzpomínalo.  Dokonalá hudební show je základ úspěchu, a když se k tomu přidá parta sehraných muzikantů, může z toho být zážitek na celý život. K osvědčeným kapelám na party patří hudební skupina Timbre Music, která nabízí mimo dokonalého zpěvu i hudebně – kostýmní show a spoustu jiných originálních programů.

V čem tkví jedinečnost Timbre Music? Již jsem vzpomínal jedinečné a originální hudební programy, ale to není vše. Timbre Music je univerzální kapela, která se hodí snad ke všem příležitostem. Nejenom jako hudba na párty či hudba na ples, ale třeba i jako hudba na firemní akce, ale klidně i na taneční večery. Dalším faktorem, který u ostatních kapel nenajdete je to, že podle si můžete „zvolit“ i počet členů skupiny, kteří mají na akci vystoupit. Skupina se skládá z 12ti členů, ale využít můžete klidně jen 4. Taková flexibilita je zkrátka nevídaná.

O kvalitě skupiny hovoří reference, které si za dobu své existence vybudovala. Především opakovaná vystoupení pro Českou televizi, či komerční Novu hovoří za vše. Zkrátka Timbre Music je kapela pro všechny generace, mladším zahraje něco k tanci, pro ty starší připraví revivalový program. Hravě zvládne i dětské programy. Nechtěli byste mít takové hudebníky i na té své akci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 4 =