Tipy na levné pobyty

Pomalu ale jistě se blíží konec zimy a za chvíli nám na dveře zaklepe jaro. Pro někoho  to může být znamení, aby se porozhlédl po nějaké brzké jarní dovolené nebo pozdějším letním pobytu. Nabídek je na internetu nespočet, tak jsem se dal do pátrání,  zda nenajdu něco “pod jednou střechou”. Nebaví mě hodiny brouzdat a vybírat na desítkách stránkách. Nakonec jsem byl úspěšný a našel několik tipů na ubytování, které byly cenou více než přijatelné. Jelikož jsem milovníkem turistiky, hledal jsem především tuzemské pobyty, ale v nalezených nabídkách můžete najít i zahraničních pobytů u moře. Dalším kriteriem byly i slevy na pobyty.

Zimní pobyty

lyžováníJak už jsem psal výše, zima se blíží ke konci tak proč ještě nevyužít pořádné lyžovačky na tuzemských kopcích, nebo honosnějších Alpách. To vše můžete letos ještě stihnout a to i za rozumné ceny. Jako první jsem hledal lyžování v Itálii a mezi mořem nabídek mě zaujal 5denní lyžařský zájezd do italského střediska Aprica s polopenzí, dopravou a skipasem za necelých 4500 Kč, což je velice slušná cena. Lyžování na 50 km upravených sjezdovek skýtá opravdovou lahůdku.

Na druhou stranu není špatné si zalyžovat i na tuzemských svazích, proto jsem hledal i tuzemské levné pobyty. K mému bydlišti jsou nejblíže Beskydy, tak jsem pokukoval právě po nabídce pobytů na těhle horách. Oslovila mě nabídka ubytování v hotelu s vlastní sjezdovkou. Jelikož nemám rád přeplněné sjezdovky a dlouhé fronty na vlek, bylo by to pro mne ideální. I 3denní délka pobytu mě vyhovuje, užít si prodloužený víkend na horách je příjemná představa. Tak jak je vidět, nabídka levných zimních pobytů je stále aktuální a je z čeho vybírat.

Co takhle romantika

Zažít romantickou dovolenou se svou láskou je snem každého ze zamilovaných. Výběr je opět nekonečný, stačí si jen ujasnit jak by měl asi vypadat. Mým snem je aktivní dovolená s možností večerního relaxu. To vše by mi zajistil pobyt na Slovensku v blízkosti romantikaNárodního parku Malá Fatra. Do přírody na celodenní výlety kousek, večer relaxace v sauně nebo lázních to vše podtrženo ubytováním na zámečku.

Pro ty, kteří si chtějí užít absolutní lenošení ve dvou bych doporučil 4denní pobyt v Českém Krumlově. Na pokoji vás bude čekat láhev vychlazeného sektu, po odpolední procházce je k dispozici i masáž. Z osobní zkušenosti můžu doporučit projet si Krumlov na raftu, je to úžasná podívaná na toto historické město z hladiny Vltavy. Relaxační pobyty pro dva, na kterých navíc ušetříte jsou tedy jen otázkou vašeho vkusu a představ, jak prožijete svou dovolenou se svou láskou.

Pobyty se slevou

Další možností, jak využít poskytovaných slev je vybrat si konkrétní aktivitu, kterou se chceme ve svém volnu věnovat. Pokud jste muž, zaujmou vás zajisté levné pobyty určené pro muže. Co obsahují? Když jsem takovou raftnabídku procházel, tak mě nejvíce padlo do oka strávit víkend na raftu. Ale vše je individuální, zajímavá nabídka byla i na týdenní potápěčský kurz v Chorvatsku či vstup na golfový trenažér. Samozřejmostí jsou nabídky klasických volnočasových aktivit jako je tenis, či fitnesscentrum.

Levné pobyty si můžou vybírat i ženy. Neříkám, že i žena nemůže využít nabídek pro muže, ale muž s největší pravděpodobností nebude využívat služeb profesionálního prodloužení řas. Nutno podotknout, že nabídek speciálně pro ženy je více, než pro pány. Je to tak, žena na sebe musí dbát, aby se nám mužům líbila. Proto si partnerka může vybrat od baňkových masáží, přes hloubkové vyčištění pleti až po klasickou kosmetiku či prodloužení řas, nebo využít novinku destičkové kryolipolýzy.

Kdo hledá najde, já si stanovil šest cílů a všechny jsem našel. Výhodou bylo, že jsem nemusel cestovat napříč celým internetem, vše co jsem chtěl jsem našel na třech portálech. A navíc i s bonusem nezanedbatelné slevy. Za ušetřené peníze můžu pozvat svou přítelkyni třeba na další romantickou večeři.

 

 

5 thoughts on “Tipy na levné pobyty”

  1. My jsme byli teď příjemně překvapeni v Penzionu * který je přímo u sjezdovky – 290 Kč/noc. Navíc ubytovaní mají 25% slevu na vlek. Perfektně jsme si zalyžovali a můžeme jenom doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 13 =