Tiskněte levně – pokračování

V předchozím článku o tisku a levných náplních jsme si ukázali jeden z mnoha internetových obchodů, kde je možné náplně, tonery, cartridge, prostě vše čím lze tisknout koupit. Jednalo se o internetový obchod z českých luhů a hájů. Ale máme čtenáře i na Slovensku a ti mohou využít také výhodného nákupu a to u společnosti Gras SK, která také nabízí levné náplně do tiskáren.

 

Atramentové kazety

V internetovém obchodě www.gras.sk mimo jiné můžete nakoupit i atramentové kazety a to téměř všechny, které existují. Kvalitní atramentové kazety jsou testované a

Tiskárna

výrobce na ně poskytuje záruku v délce 24 měsíců, takže z jejich nákupu netřeba mít obavu. Tyto kazety zakoupíte na Ezopu pro různé druhy tiskáren. V nabídce jsou například kazety pro tiskárny HP, Brother, Canon nebo Epson. Zakoupit můžete běžné tiskové barvy jako jsou Black, Cyan, Magenta, Yellow.

 

Plnící sady pro HP

Velmi oblíbené tiskárny od společnosti HP jsou rozšířené nejen v ČR ale i na Slovensku. Rozšířenosti této značky napomáhá především výborná pořizovací cena, která se mnohdy pohybuje na do jednoho tisíce korun u těch nejlevnějších modelů. To jsou téměř výrobní náklady. Provoz takové tiskárny je to, na čem výrobce vydělá, jelikož originální náplně jsou velmi drahé. Plnící sada HP vám však ušetří dost peněz. Tyto plnící sady můžete ještě zakoupit také pro značky Canon a Lexmark.

 

Tonery do kopírek

Mimo již uvedené nabízí také internetový obchod tonery do kopírek. Tonery má výrobce vlastní výroby, ale u každého výrobku vždy uvádí jeho kompatibilitu takže si velmi snadno a rychle najdete toner do vaši tiskárny.

Podporovaná je celá škála výrobců, mezi které patří jak velcí výrobci tiskáren tak i ti méně známí jako například Philips nebo Toner do tiskárenKyocera, která u nás není moc rozšířená, přesto i její majitelé mohou tisknout za nižší náklady než s originálními tonery výrobců se zachováním stejné kvality. Kromě zbrusu nových tonerů na Ezopu naleznete i tonery repasované, které jsou opět o něco levnější, takže pokud hodně tisknete můžete opravdu ušetřit.

 

V dalším článku se podíváme kde dál lze nakoupit levné náplně do tiskáren, protože potřeba tisku je neustálá a ceny originálních tonerů a náplní stále příliš vysoké.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − 3 =