Ubytování v hotelu Cade Písek je zážitek ve městě s bohatou historií

Máte v plánu vyrazit do krásného města Písek? Pak děláte určitě dobře. Je to město, které má za sebou bohatou historii a je zde mnoho míst, které stojí za vidění. A nejen v samotném městě, ale i v jeho okolí je určitě co vidět. Je jasné, že nestihnete vše prohlédnout za jeden jediný den, a proto potřebujete nějaké vhodné ubytování, které nabídne dostatečný luxus, ale zároveň i přijatelné ceny. Útulné a netradičně zařízené pokoje nabízí hotel Cade. Každý pokoj je jedinečný a zařízen stylově, aby se vám pobyt v hotelu vtiskl do paměti a stal se nezapomenutelným zážitkem.

Pohodlí a čistota jsou v hotelu Cade Písek samozřejmostí

hotel-cade-2V hotelu Cade máte k dispozici dvanáct pohodlných a prostorných pokojů. Mohou být jedno až čtyřlůžkové. Každý pokoj je zařízen v jiném stylu, má vlastní sociální zařízení a Wi-Fi zdarma. Pokoje se dělí do kategorií Standard, De luxe a Exclusive. Volit také můžete mezi možností pro kuřáky a nekuřáky. Vyrazte s partou přátel či s rodinou nebo i na pracovní cestu.

Balíček pro zamilované

Pokud jste zamilovaný pár, je tu pro vás i speciální balíček pro zamilované. Ten je určený pro dvě osoby na jednu noc. Dostanete hned při příjezdu welcome drink s kávou, ubytování je na pokoji De luxe s manželskou postelí, odveze vás limuzína Cadillac na večeři podle vašeho výběru a po večeři vás odveze znovu na hotel. Ještě v limuzíně si můžete otevřít láhev sektu, kterou rovněž dostanete. V ceně je i snídaně či puštění zamilované písničky na dobrou noc nebo využití tanečního parketu. Dokonalý odpočinek pro každý pár hrdliček, které chtějí zažít něco romantického a neopakovatelného.

Kde se ubytování Písek nachází?

hotel-cade-3Cade hotel v Písku se nachází nedaleko historického centra města, které leží na řece Otavě. Město založil Přemysl Otakar II., pobýval tu i Adolf Heyduk či Fráňa Šrámek. V okolí je spousty míst, kde můžete trávit své volné chvíle. Za zmínku určitě stojí nejstarší dochovaný kamenný most v Evropě, Prácheňské muzeum, některé z píseckých divadel či kino, mnoho restaurací a barů, sportovní vyžití (fotbalové hřiště, bazén, koupaliště, tenisové kurty, zimní stadion) nebo nákupní centra.

Jaké vám hotel nabízí služby?

Ubytování Písek v hotelu Cade nabízí nejen příjemné a zajímavě vybavené pokoje, ale také music bar, karambol, šipky či fotbálek. Je zde zajištěno parkování přímo v areálu. Využít můžete i lektora tance, tenisového trenéra, pronájem limuzíny nebo služby průvodce, který ovládá 5 světových jazyků. V ceně ubytování je i rovněž doprava od vlaku či autobusu. Za příplatek vám hotel zajistí i odvoz na letiště do Prahy.

Navštivte město Písek, které nabízí široké možnosti kulturního vyžití a určitě se vám nesmazatelně vryje do paměti. A nejen samotné město, ale i luxusní a netradiční ubytování v hotelu Cade.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × five =