Účes ve stylu francouzské elegance

V Praze je možné dostat cokoliv včetně účesu jako pro Dolce Gabanu, Escadu Sport, české Missky či ruskou modelku. Přesně to totiž mohou získat zákazníci pražského kadeřnictví Hair Fashion Point.

HF Point je dámské kadeřnictví Praha, které drží krok s předními světovými trendy. Tým kadeřnictví se neustále vzdělává a školí v aktuálních novinkách, aby mohl poskytovat své služby těm největším hvězdám a dokonce mezinárodně. Výsledkem jejich vášně, píle a úsilí jsou profesionální účesy s nádechem francouzské elegance. Potvrzují to tituly „Salon Kérastase Privilége“ a „Haute Coiffure Francaise“, které kadeřnický salon vlastní.

Vlasy nestačí jen stříhat

hair-fashion-point-panska-kolekce-2013Kadeřnické služby opravdu nejsou jenom o stříhání, a tak jsou i dovednosti Hair Fashion Point rozmanitější. Zastřižení konečků nebo zkrácení současného účesu je pro ně rutinní záležitostí, svou kreativitu ale naplno využívají při změnách image. Jsou schopni vytvořit z ošklivého káčátka krásnou bílou labuť a to jen za pomoci nůžek, barev, laků a vlasové kosmetiky. Používají vlasovou péči Kérastase z laboratoří Recherche Avancée L’Oréal a Schwarzkopf Professional. Spokojené zákaznice a zákazníci od nich tyto výrobky často odebírají také pro domácí péči.

Inovativní technologie pro oživení vlasů

Jednou ze služeb, kterými je HF Point známý, je také ošetření Bio Ionic Agave. Jedná se o hloubkovou hydrataci a vyhlazení za účelem oživení suchých a poškozených vlasů. Metoda získala název podle prvků, které jsou k ní používány. Vlasy jsou ošetřeny nano-iontovými kondiciérovými fény Bio Ionic a jsou posíleny cukrem z bio modré agáve.

Ke kadeřnickému salonu navíc neodmyslitelně patří kreativní svatební a společenské účesy. Tým HF Point z kadeřnictví na Zličíně může vytvořit takový účes, který nosí modelky na přehlídkovém mole. Nebojí se ani extravagance, která je u špičkových salonu běžná. O zákazníky se starají stejně jako o modelky či missky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 6 =