Úklid od firmy si můžete dovolit i vy

Úklidové služby už dávno nejsou považovány za výsadu bohatých. Doby, kdy si paní na úklid platily jen rodiny s šesti dětmi a otcem architektem jsou už dávno pryč. Úklidových firem dnes existuje bezpočet a postarají se jak o soukromý dům, tak o firemní areál a interiér.

Pokud pracujete v kanceláři, bezpochyby chápete, jak je důležité mít kolem sebe čisté a uklizené prostředí. Je dokázáno, že v takovém prostředí se nám daleko lépe soustředí a pracuje. V dnešním světě, kdy je na pracovníky vyvíjen čím dál větší tlak, si proto čím dál více společností najímá na úklidové služby firmu.

Dělají to i z toho důvodu, že chtějí zapůsobit na své zákazníky. Uklizené kancelářské prostory vypadají přece jenom lépe a první dojem je pro potenciální zákazníky klíčový. S firmou se dohodnete, o co všechno se má starat a je možné si domluvit extra úklid třeba před důležitou schůzkou.

Není to jen o pocitu

uklidVýzkumy prokázaly, že častý úklid má pozitivní vliv na všechny zaměstnance a to nejen z hlediska soustředění. Lidé pracující v uklizené kanceláři si méně často berou volno, protože v čistém prostředí není tak pravděpodobné, že se budou šířit nemoci. Taky tolik netrpí depresemi a úzkostmi.

Uklízení šetří peníze

Zdá se vám tohle tvrzení postavené na hlavu? Ano, za úklid sice vynaložíte určité finance, ale dlouhodobě ušetříte. Nábytek, podlaha, podlahové lišty či obklady na záchodě vydrží mnohem kratší dobu, když je nebudete uklízet. Čím déle na nich necháte mastnotu a prach, tím se zvyšuje šance, že je za nedlouho bude nutné vyměnit.

Výše uvedené informace jen potvrzují, že má cenu zamýšlet se nad tím, jak jste na tom s úklidem ve firmě vy. Pokud se pustíte do hledání spolehlivé firmy, zvažte služby rozvíjející se Hondl Global Services. V jejich nabídce je totiž ještě ostraha objektů, údržba zeleně a celkový provozně technický management.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + nineteen =