Umíte obelstít ruletu?

Ačkoliv existuje mnoho lidí, kteří v ruletě prohráli svůj celoživotní majetek, rozhodně nelze říci, že by ruleta musela být v každém pohledu prodělečná. Sice ruleta spadá do kategorie hazardních her, ale oproti nepředvídatelným automatům funguje na matematickém principu a na principech pravděpodobnosti. To znamená, že pokud je vymyšlený dobrý systém postavený na matematických základech, tak se nedá prohrát. A pokud vás tato oblast zajímá, tak tento systém skutečně vymyšlený je. Navíc rozhodně není nijak složitý a zvládne ho každý.

Tím nejdůležitějším při hraní rulety je zaměřit se pouze na systém jako takový, a nenechat se přemoct emocemi. Ať už máte jakoukoliv předtuchu na barvu nebo číslo, nevěřte jí a věřte pouze matematice. Jedině ta vás dovede k úspěšnému cíli. Pokud tedy chcete vědět jak na to, není nic jednoduššího, než navštívit internetové stránky xruleta.cz, kde tento návod najdete, včetně různých analýz a ukázkových výpočtů toho, že při jakékoliv špatné sérii získáte svůj předchozí vklad zpět, a k němu i výhru. Pokud bychom měli tento systém lehce nastínit, tak se jedná o sázení na jednu barvu, přičemž pokud nepadne, vsadíme na ni opět, pouze zdvojnásobíme předchozí vklad. Pokud si spočítáte výši jednotlivých sázek, vyjde vám, že při výhře nikdy nebudete v mínusu.

Právě díky tomuto systému řada lidí skončila ve své práci, kde měli pár tisíc, a doslova se vrhla na vydělávání peněz touto metodou. Nejenom že si vydělají podstatně více, ale doslova mohou vstávat, kdy chtějí a vydělávat peníze kdykoliv během dne. To vše proto, že hrají ruletu právě na internetu, v online kasinech. Právě ty mají oproti těm kamenným tu výhodu, že celá hra probíhá mnohem rychleji a snadněji, a tím se dá během hodiny vyhrát mnohem více peněz. Navíc v kamenném kasinu může přijít krupiérovi vaše sázení podivné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + eight =