Unikátní skleněné obklady rozzáří váš dům

Skleněné obklady na míru do domácností i firem? To je teď velký hit. V interiérovém designu je sklo využíváno odjakživa, nyní ale dostává nový prostor působnosti a objevuje se v mnoha barevných variantách, výjimkou není ani nápaditý potisk. Barevné sklo dokáže nahradit klasické keramické obklady a jde nejen o dekorativní, ale i o vysoce funkční prvek v domácnosti.

Zajímavé řešení, které interiéru dodá šmrnc

Obklady z barevných skel na míru se vyrábějí v široké paletě odstínů, nechybí ani ty zářivé, pastelové nebo kovové. Vybere si každý a může jít o výrazný prvek nejen do domácností, ale i pro firmy. Obklady ze skel na míru dodají koupelně, kuchyni i jiné místnosti šmrnc, netradiční a přitom nadčasový vzhled. Můžete sladit obklady s pracovní deskou, vestavěným nábytkem, prostorem za kuchyňskou linkou nebo konferenčním stolkem.

Dbejte na kvalitu skel na míru

kuchynZásadní je kvalita použitého barevného skla, aby toho hodně vydrželo nejen při provozu, ale i při montáži. Musí jít o sklo, které bylo pro tyto účely vyvinuto. Problémem není matná či lakovaná povrchová úprava a další vylepšení. Chtěli byste antibakteriální úpravu povrchu nebo bezpečnostní sklo? Proč ne?

Opakování motivu vypadá efektně

K nejoblíbenějším formám skleněných obkladů do interiéru dnes patří velkoformátová skla, například místo obkladů za kuchyňskou linkou. Snadno se udržují a vypadají opravdu luxusně. Na výběr je mnoho barev, vzorů a motivů skel na míru. Velmi pěkně vypadá, když se jeden motiv několikrát opakuje nejen na stěně, ale i na dalších místech interiéru.

Výhody skleněných obkladů

A jaké jsou vlastně výhody kuchyňských skleněných obkladů a proč jim dát přednost před jinými? Dodají interiéru moderní a luxusní vzhled, skvěle se kombinují s dalšími materiály jako je kov, dřevo či kámen. Představují jednoduchou eleganci, která neomrzí a která je teď tolik v kurzu. Barevná skla můžete snadno sladit se zbytkem prostoru. Těšit se můžete na snadnou údržbu, barevnou stabilitu a vysokou odolnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 6 =