Únikové hry, ve kterých zapálíte všechny mozkové buňky

Světovým fenoménem se stávají únikové hry, které lákají na nezapomenutelné týmové zážitky. Se svými spiklenci můžete vyloupit banku a zavčas z místa činu uniknout. Také se můžete ocitnout přímo v pokoji zkorumpovaného policejního špiona. Anebo na vlastní kůži zažijete tajuplný příběh odehrávající se v psychiatrické léčebně. Objevují se neustále nové varianty, které vás překvapí a zaujmou. Sestavte odhodlaný tým, se kterým se vydáte vstříc dobrodružství.

Kolébkou únikových her je Japonsko, odkud se postupně rozšířily do všech koutů světa. V současné době existuje nepřeberné množství scénářů, přičemž některé jsme naťukli už v úvodu tohoto článku. Každá úniková hra Praha vás naprosto vtáhne do děje.

Jaký je princip únikové hry?

unikova-hraAť už se chystáte do válečné mise či do sklepení banky, která se stala útočištěm teroristů, princip je vždy stejný. Provozovatel vás uzamkne v místnosti a vaší povinností bude dostat se v časovém limitu ven. Zapojíte všechny mozkové buňky, abyste rozluštili hlavolamy, rébusy a slovní hříčky. A pokud budete v koncích, můžete požádat o indicii či prodloužení času. Můžeme vám prozradit, že na escape game Praha nepotřebujete žádnou speciální přípravu. Stačí zachovat chladnou hlavu a používat mozek.

Únikových her se zúčastňují jednotlivci, skupiny přátel a rodiny. Svůj tým můžete složit z lidí jakéhokoliv věku. Dveře mají otevřené děti, teenageři, dospělí i senioři. Všechny místnosti jsou natolik propracované, že si budete skutečně připadat jako na psychiatrické léčebně či ve vězení.

Kompletní seznam her exit room Praha můžete zhlédnout na portálu www.exitgames.cz. Při zakoupení vstupenek prostřednictvím internetového portálu, který sdružuje všechny únikové hry v hlavní metropoli, získáte atraktivní slevy. A navíc můžete zhlédnout hodnocení a komentáře ostatních lidí, kteří danou hru už navštívili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =