Upozorněte zákazníky na své služby světelnou reklamou!

Světelná reklama jako taková v sobě skýtá celou řadu výhod. V první řadě je vidět. Během dne za špatných viditelnostních podmínek a samozřejmě především v noci!

Světelná reklama k moderní době jednoznačně patří. Dotváří kolorit moderních metropolí a v mnoha případech se stala jedním z jejich poznávacích znamení. Málokterý cestovatel si vybaví centrum Tokia či Londýna bez pověstných velkoformátových světelných megaboardů. V jednom katastrofickém filmu centrum britské metropole najednou zhaslo. Londýn najednou přestal být Londýnem. Alespoň v té podobě, jak jej známe.

Vítězí ten nejvýraznější a nejnápaditější

Světelná reklama ale samozřejmě patří i k českým metropolím. Na jejích předměstích, v centrech i v bočních uličkách se jednotlivé značky a poskytovatelé služeb různého druhu ucházejí o zákazníkovu přízeň. Většinou vítězí ten nejvýraznější. A nejnápaditější. Obří sloni z tokijského centra přecházející z jedné budovy na druhou z paměti cestovatelů nevymizí snad nikdy.

Nápady a technologie 

Ani česká výroba světelné reklamy ovšem nezůstává pozadu. Taková projížďka centrem Prahy či Brna (ale i mnoha dalšími městy) je na mnoha místech světelnou přehlídkou současných technologií, jež jdou ruku v ruce s lidskou nápaditostí. Schválně zavřete oči a zkuste si vybavit, která světelná reklama vás v poslední době nejvíce oslovila. I já mám své favority, byť je v tomto článku nesmím jmenovat.

Jsme tu pro vás

Záběr světelné reklamy je ovšem mnohem širší. V první řadě upozorňuje, informuje a oslovuje. Motoristy i kolemjdoucí. Jakoby hlásá: “Jsme tu pro vás“. Právě pro vás tu je i lídr ve světě světelné reklamy, renomovaná společnost RAVAFOL. Profesionální výrobce světelné reklamy, jehož produkty na výrobky a služby malých i velkých firem upozorňují již patnáctým rokem.

Světelná reklama na klíč

Firma vám v podstatě na klíč navrhne a následně zrealizuje kompletní reklamní vybavení, ať již se jedná o světelné boxy a loga, 3D nápisy, totemy, pylony, výstrče, reklamní a informační tabule a další produkty, jejichž prostřednictvím budete svým zákazníkům na očích, což je v současné době nesmírně důležité. Společnost navíc disponuje vlastními výrobními technologiemi a know-how a je pojištěna až na čásku ve výši 8,5 milionů korun! Tak neváhejte! Až se světelnou reklamou totiž budete dobře vidět! 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × one =