Užijte si volání za nízké ceny

Už dávno jsou pryč doby, kdy jsme měli na výběr jen ze dvou mobilních operátorů a byli jsme tak nuceni tolerovat přemrštěné ceny volání a SMS zpráv. Nyní máme na výběr již z několika desítek virtuálních operátorů a tak se můžeme svobodně rozhodnou, který bude pro nás ten nejvýhodnější. Každá generace uživatelů mobilních telefonů má jiné požadavky, proto ne každý operátor může být ten pravý pro každého z nás. Obecně se dá říct, že ti nejmladší uživatelé mobilů používají své telefony především na surfování po internetu, proto si vybírají výhodné tarify, ve kterých je internet obsažen. Starší generace upřednostňuje především volání a SMS a lidé důchodového věku požívají mobilní telefon především jen na volání.

MobilPhone.cz operátor pro všechny

Nyní se na mobilním trhu objevil nový operátor – Mobilphone.cz, který nabízí 3 různé tarify plus jeden individuální, když vám nevyhovuje ani jeden z nabízených tarifů. Krom hlasových tarifů nabízí Mobilphone.cz i tarify datové a to hned v pěti různých variantách. Pro teenagery se bude jistě hodit stejnojmenně pojmenovaný tarif, ve kterém je obsaženo 150 MB dat. Po jeho vyčerpání dojde ke snížení přenosové rychlosti. Tento tarif bohatě stačí k prohlížení Facebooku a stahování pošty.

Pokud na svém mobilním telefonu rádi prohlížíte i webové stránky, máte možnost si vybrat z nadupanějších tarifů. Na výběr máte tarify s FUP 500 MB až 3 GB. Naopak, pro nenáročné uživatele, kteří internet v mobilu používají spíše jen výjimečně, je ideální tarif s předplacenými 50 MB za měsíc.

Podobné možnosti nabízí Mobilphone i v oblasti hlasových tarifů. Ceny volání začínají již na 1,44 Kč za minutu a účtování po vteřinách jistě potěší. Výběr tarifu opět závisí na četnosti volání, ten nejnižší MobilePhone 44  pořídíte za měsíční paušál 44 Kč. Naopak tarif MobilePhone 388 vám nabídne 100 volných minut a SMS do všech sítí a navíc balík 150 MB dat v ceně.

Pokud tedy uvažujete o změně mobilního operátora, MobilePhone může být právě tím, kterého hledáte. Samozřejmostí je přenesení vašeho čísla, nepřinese vám to tedy žádné starosti navíc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + twenty =