Užívejte si volání s NWT mobil

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme my, uživatelé mobilních telefonů byli odkázáni na tři tuzemské mobilní operátory, kteří si diktovali ceny za volání a SMS podle toho, jak se zrovna vyspali. Nyní je situace opačná, na tuzemském trhu působí sice stále tři největší operátoři, ale přibyli k nim tzv. virtuální operátoři, kteří donutili tyhle stálice pohnout s cenami výrazně dolů. Jedním z nich je i NWT Mobil, jehož nabídku služeb si představíme v tomhle článku. A možná vás i přesvědčí o změně operátora, o které možná právě vy už delší dobu uvažujete.

Tři varianty, čtvrtá na cestě

V první řadě, co vás bude zajímat, jsou ceny, které tento virtuál nabízí. Jak už z podnadpisu vyplívá, v současné době NWT Mobil disponuje třemi programy na volání. Základem je tarif, ve kterém neplatíte žádný paušál, tedy ve vyúčtování zaplatíte jen skutečně provolané minuty a SMS zprávy. Volání do vlastní sítě vás vyjde na 80 haléřů, do ostatních sítí líbivých 2,10 Kč. Cena SMS zpráv 1,40 Kč. Pro ty, kteří volají jen párkrát do měsíce je tento tarif ideálním řešením.

NWT mobil myslí i na rodiny. Nechcete zbytečně utrácet peníze za volání svým blízkým? V tom případě se nabízí tarif Spolu zdarma, kdy za měsíční poplatek 80 Kč voláte své rodině či přátelům v síti zcela zdarma. Volání do ostatních sítí vás přijde na zvýhodněnou cenu 1,90 Kč za minutu volání a 1,20 Kč za SMS. Náruživým volajícím a pisatelům SMS je přizpůsoben mobilní tarif S paušálem za 190 Kč měsíčně.

Doba internetová

Když se řekne mobilní operátor, mnoho z nás jistě zajímá i fakt, zda poskytuje i datové služby, resp. internet v mobilu. NWT Mobil nabízí jak internet do mobilu, tak i internet na doma. Prvně se podíváme na ten mobilní. Náruživí surfaři zvolí předplacená data, u NWT Mobil máte na výběr ze třech možností a to od Nejmenšího balíčku (200 MB, 125 Kč/měsíc), přes Střední balíček (1,5 GB, 250 Kč/měsíc) až po Velký balíček, kteří využijí opravdoví profíci. Skrývá se v něm měsíční objem dat o velikosti 3 GB a velmi slušné ceně 450 Kč. Naopak, pro příležitostné surfaře je přichystán jednodenní balíček, který lze pořídit za 30 Kč za den.

NWT Mobil poskytuje i domácí připojení k internetu. Svůj počítač, nebo notebook můžete připojit na svou stávající pevnou linku ve třech různých rychlostech ( 2,20 a 40 MBit) a získat tak zajímavou slevu 200 Kč.

Volejte z pevné

S internetem na doma souvisí i volání z pevné linky. Pokud tedy ještě vlastníte pevnou linku, můžete ji využít i na volání s NWT Mobilem. Opět máte na výběr mezi tarify Bez paušálu (0 Kč/měsíc) a Na drátě za 250 Kč měsíčně.

Tak co, líbí se vám nabídka? Služby můžete získat přímo online na stránkách operátora, nebo v síti partnerských prodejen. Přenesení čísla od stávajícího operátora je samozřejmostí. Navíc získáte za používání a registraci NWT Mobil zajímavé věrnostní odměny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 6 =