Venkovní žaluzie pro efektivní a moderní zastínění oken

Stínící systém je potřeba do každého interiéru. Velké oblibě se dnes těší žaluzie a rolety. Prošly značným vývojem a mohou vypadat velmi reprezentativně. Hodí se do obyčejnějších i luxusních domů. Kromě vnitřních žaluzií a rolet se vyrábějí i ty venkovní. Možná si říkáte, proč umístit žaluzie ven, když je můžete mít tradičně vevnitř. Důvod je ale velmi jednoduchý. Venkovní žaluzie dokážou zabránit přehřívání interiéru, díky tomu, že se reguluje průchod slunečního světla ještě předtím, než se dostane k oknu. Říká se jim také žaluzie předokenní. Zabrání prosvitu ž 80% slunečních paprsků.

montaz_venkovnich_zaluzii-1V horkých letních měsících zachovají žaluzie dostačující světlo v místnosti, ale zabrání jejímu přehřívání. Lamely lze účinně naklápět podle momentální potřeby a regulovat klima v budově. Můžete si zajistit průhled ven, ale zamezit pohledům lidí zvenčí. A co více, venkovní žaluzie a rolety jsou designovým prvkem budovy, působí velmi moderně a paleta barev je velmi široká. Hodí se jak pro okna rodinných a bytových domů, tak i pro montáž ve školách, kancelářích a komerčních budovách.

Montáž venkovních žaluzií není náročná. Montují se na okno, do prostoru pod fasádou nebo na fasádu. Vše záleží na tom, jaký požadujeme výsledný efekt, a jak moc chceme do vzhledu budovy zasahovat. Jin systém se zvolí během stavby nebo rekonstrukce, jiný, pokud montujeme žaluzie až dodatečně.

Jaké jsou možnosti ovládání exteriérových žaluzií? Může být samozřejmě manuální pomocí kliky, ale mnohem pohodlnější je ovládání elektronické, pomocí nástěnného nebo dálkového ovladače. Praktické je centrální ovládání několika oken dohromady. Zajímavé je automatické řízení podle některých faktorů, fungující na principu čidel, například v závislosti na teplotě, času nebo světle.

Kde koupit moderní venkovní žaluzie vysoké kvality? Zkuste firmu Univers s 25 letou tradicí na trhu. Zohledněte venkovní žaluzie nejlépe už v návrhu vašeho domu, je to jednodušší, než je montovat dodatečně. Firma nabízí různé typy exteriérových žaluzií. Mezi neprodávanější patří typ C80. Vyberte si ideální stínící systém pro váš dům, který zvýší komfort bydlení i práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 11 =