Vestavěné skříně Praha i do nejmenších bytů

Kam pohodlně a přehledně uložit všechny věci v domácnosti? Přece do skříní! Ale co když bojujeme s nedostatkem prostoru? Byt sice nenafoukneme, ale můžeme alespoň využít každý možný centimetr čtvereční. Sériově vyráběným nábytkem to půjde těžko, proto bychom si jej raději měli nechat zhotovit na míru. A výborným řešením jsou i vestavěné skříně. Možná doma již nějaké máte, ale jsou zastaralé. Nové vestavěné skříně Praha vám vytvoří třeba firma Ardekor, vyrábějící krásný nábytek na míru.

Využití každého centimetru

vestavene-skrine-1-17Skříně na míru dokážou vyplnit prostor od stropu k podlaze, od stěny ke stěně, a my tak získáme více úložného prostoru. Můžeme si vybrat vzhled skříně, a dokonce i její vnitřní uspořádání. Prakticky rozčlenit dostupný prostor je totiž také důležité. Co jistě oceníme, je využití všech koutů, i těch atypických, pro které se nábytek v obchodech hledá jen velmi těžko. Někdy je to téměř nemožné. Prostor pod schody, v podkroví, ve výklenku… Proč jej nechat prázdný, pokud zrovna náš domov neoplývá spoustou místa?

Prakticky členěný vnitřní prostor

Součástí vaší nové skříně mohou být i volitelné police, šuplíky a praktické výsuvné koše. Věci si přehledně rozčleníte a nebudete muset neustále hledat ponožky, šály nebo spodní prádlo. Různé zásuvky a věšáky umožní, že bude každá věc ihned po ruce. Pořádek udržíte mnohem snadněji a při vypravování narychlo nebudete ztrácet nervy.

Posuvné dveře s vlastním potiskem

Nejčastěji se pro vestavěné skříně volí posuvné dveře, které se pohodlně ovládají a nezaberou zbytečné místo. Na dveře si můžete nechat připevnit i zrcadlo, nebo si jejich povrch dokonce libovolně ozdobit potiskem. Firma Ardekor vám na ně vytvoří třeba potisk z vašich fotografií. Před skříní nebude potřeba prostor pro otevírání dveří, takže se hodí opravdu i do nejmenších bytů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + 10 =