Víte, jaká nebankovní půjčka je ta pravá?

Také uvažujete nad půjčkou, a u bank máte zavřené dveře? Nemusíte zoufat, jelikož poměrně rozsáhlé množství nebankovních společností může být řešením vašeho problému. Samozřejmě jejich podmínky se v mnoha případech liší, a to nejenom výší úroků nebo RPSN, ale i možností kolik si lze půjčit, nebo jak dlouho splácet. Ideální je proto být v obraze, a vše si důkladně prostudovat. K tomu vám přijde vhod porovnání nebankovních půjček, kdy získáte objektivní informace o jednotlivých společnostech a můžete vybrat přesně takovou, která bude vašim požadavkům nejlépe vyhovovat.

Samozřejmě ne každý potřebuje nutně půjčit desítky tisíc korun. Mnozí lidé se totiž dostanou do finančních problémů, ale ty jim dokáže pomoci vyřešit pouze pár tisíc korun. A právě na tento požadavek finanční trh a nebankovní společnosti poměrně rychle zareagovali, a začali poskytovat dnes již oblíbené mikropůjčky. Možností, od koho si půjčit je celá řada a opět platí to výše uvedené, a zjistit si o nebankovní společnosti recenze. Ať už je to Tommy Stachi recenze, nebo recenze poskytovatelů jako je Omega či Ferratum, z názorů ostatních vždy nejlépe poznáte, zda jste vybrali správnou společnost, nebo nikoliv.

A pokud jsme již tyto mikropůjčky zmínili, rozhodně je třeba říci také to, že jsou svým způsobem specifické. Na rozdíl od běžných se nesplácí pravidelně, ale vrací se naráz celá částka. Často se nepodepisují žádné smlouvy a vše lze vyřídit během pár minut. Jedničkou je jistě již zmíněná společnost Ferratum, která jako první s tímto konceptem přišla. Ta také nabízí nejsnazší podmínky zapěného získání, kdy kromě příjmu a požadovaného věku nemusíte plnit nic jiného. A stejně jako u této společnosti, ani u řady jiných samozřejmě není nutné žádné dokládání, a tak si lze zažádat, a za pár minut jsou peníze na účtu. Těm nejrychlejším nebankovním společnostem, které nabízejí běžné půjčky, to vždy trvá dále, v řádech dnů.

1 thought on “Víte, jaká nebankovní půjčka je ta pravá?”

  1. Ferratum opravdu přišla s nápadem rychlých půjček první, ovšem je nutno upozornit na fakt, že získat první půjčku od Ferratum je možné pouze pomocí poštovní složenky. Pokud potřebujete peníze ihned na účet je možné získat rychlou půjčku u některé z výše uvedených společností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + nine =