Vodácká sezóna je tu a s ní i půjčovna lodí Vltava, Otava, Ohře a Berounka

Celou zimu jste se těšili na léto? Není pro vás větší zábavy než “sjíždění” řeky? Cítíte se radostí bez sebe, že vodácká sezona konečně ohlásila svůj začátek? V takovémto případě určitě přemýšlíte nad potřebnou výbavou, abyste mohli vyrazit na úžasnou plavbu, která vás naplní pozitivními emocemi. Ať už si vyberete jednu z našich nejoblíbenějších řek, mezi něž patří Vltava, Otava, Ohře a Berounka, nebo jakoukoliv jinou.

 

Výbavu samozřejmě můžete mít vlastní, ale její vlastnictví je složité z pohledu uskladnění přes zimu, ale samozřejmě i z pohledu finančního. Pořízení takové výbavy je totiž dosti nákladné. I přes tyto problémy si ale můžete svou dovolenou užít, ať už s rodinou, či přáteli. Máte totiž možnost využít půjčovnu lodí a raftů. Dostane se vám nejen kvalitní, servisované výbavy, ale i praktické rady. Takovéto půjčovny slouží jak zkušeným vodákům, tak i začátečníkům, aby jejich zážitky z vody vstoupily mezi ty nezapomenutelné.

4 (1)

 

Začátečníkům je rozhodně doporučován raft, namísto lodi, a to hlavně proto, že disponuje vyšší stabilitou a bezpečností pro cestující. Mají tak vyšší pravděpodobnost zdárného doplutí do cíle cesty s neopakovatelnými zážitky v hlavě.

Půjčovna lidí a raftů Petr Putzer

Jednou z nejlepších a nejžádanějších půjčoven lodí, na kterou byste se mohly obrátit je půjčovna lodí Petr Putzer. A to hlavně proto, že jsou zaměřeni hned na několik našich řek a tudíž vám pomohou zajistit potřebné vybavení pro zažití spousty krásných a nezapomenutelných zážitků, které jistě naše řeky a jejich okolí nabízí. Vše důležité vám poskytne i půjčovna raftů Vltava, díky které můžete sjet tu nejdelší část řeky v naší zemi. A co si budeme povídat, shlédnout takto nádherný kousek Šumavy, projet kouzelným Českým Krumlovem, to jsou nezapomenutelné chvíle. A skončit svou plavbu můžete třeba v jihočeské metropoli – Českých Budějovicích. Délka trasy ovšem záleží pouze na vás, protože podél celého koryta řeky máte hned několik možností svou cestu ukončit a bezplatně vybavení vrátit.

 

Samozřejmě, že tyto krásy vám nenabízí pouze Vltava. Poznávat krásu Šumavského národního parku můžete i s půjčovnou lodí Otava, která vám také poskytne vše potřebné. Pro začátek vaší plavby vám doporučujeme jednu z nejkrásnějších dominant Šumavy – Čeňkovu pilu. I na této trase potkáte moc krásná města, jako jsou Strakonice či Sušice.

 

Ten, kdo má rád i historii a nechce pouze obdivovat krajinu, ať vyrazí na řeku Berounku. Ta vás očaruje ne jen svou sjízdností, ale i tím, že svou plavbu lze zakončit až pod malebným hradem Karlštejn. Samozřejmostí i na tomto toku je kvalitní zázemí půjčovny lodí Berounka, které se postará o veškeré starosti s lodí nebo vybavením.

4 (2)

 

Poslední řekou, kde dozajista oceníte služby půjčovny lodí Petr Putzer, je Ohře. Na této řece můžete začít svou plavbu v Chebu a dále poznat města jako je třeba Černý Mlýn, Sokolov, Loket, a v neposlední řadě Karlovy Vary. A celou svou vodáckou výpravu můžete zakončit doplutím až do Kadaně. Samozřejmostí je i zde, tak jako na ostatních tocích, kvalitní zázemí půjčovny lodí Ohře, kde se o vás, a samozřejmě i o vybavení nejen postarají, ale také kdekoliv můžete svou cestu zahájit a vybavení si zapůjčit, ale i rovněž zde můžete kdykoliv cestu ukončit a vše bez sebemenších problémů vrátit.

Veliká škála lodí k zapůjčení

Půjčovna lodí Petr Putzer vám poskytne širokou škálu různých druhů raftů, kánoí a kajaků. Nabízejí vše potřebné a dozajista uspokojí úplně každého, ať už jste začátečník, anebo ostřílený vodák. V jejich nabídce naleznete jak menší kánoe, které jsou určené maximálně pro dva lidi, tak i velké rafty které jsou určeny až pro šest lidí. A samozřejmě je možno vybrat si i z různých druhů v několika velikostech kajaků, které jsou pouze pro jednoho.

Kompletní vybavení

Nejen plavidlo je nutné mít s sebou na vodu. I další vybavení je nezbytné. Ale žádné obavy, veškerou výbavu vám půjčovna lodí Petr Putzer samozřejmě nabídne. Ať už se jedná o kvalitní vesty ve všech velikostech dětí i dospělých, helmy, pádla, barely nebo házečky. A všechny zapůjčené věci jsou samozřejmě od vyzkoušených výrobců a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Půjčovna vám může také zajistit služby proškoleného průvodce a veškeré pojištění.

Výhodné ceny a věrnostní slevový program

Veškerá výbava se vám v půjčovně lodí Petr Putzer dostane za velice výhodné ceny. Pokud ale jejich služby využijete vícekrát, bude to pro vás ještě lepší. Věrným zákazníkům totiž půjčovna nabízí svůj věrnostní program, při kterém je možno výrazně ušetřit. Při páté plavbě totiž dostanete slevu až 50 % ze základní ceny. A pokud snad vodácké dobrodružství plánujete pro svou třídu či školu, i pro vás má půjčovna speciální nabídku. A to v případě, že chcete na vodu na jednodenní výlet, ale i několikadenní vodácké kurzy s kompletním servisem (včetně stravy a ubytování). A samozřejmě je půjčovna připravena zodpovědět jakýkoli dotaz a pomoci s výběrem vybavení, pokud se na ní obrátíte.

4 (3)

 

Půjčovna lodí Petr Putzer není nejlevnější půjčovnou, ale zato u nich nenarazíte na žádné skryté poplatky a můžete i bezplatně využít zázemí jejich půjčoven.

 

Služby poskytované půjčovnou lodí Petr Putzer jsou opravdu široké, a to co se týče jejich škály i jejich dostupnosti po České republice. A když k tomu přidáme profesionály, kteří v půjčovnách pracují, výborné ceny a ochotu personálu, můžeme z toho vyvodit jednoduchý závěr: Když na vodu, tak s Putzerem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − five =