Všechny služby pro prodej a koupi nemovitosti na jednom místě nabízí portál CINCINK

Koupit, pronajmout a nabídnout svou nemovitost ještě nebylo jednodušší. Místo složitého hledání na mnoha místech obstaráte všechno na jednom portálu. Konkrétně jde o nový realitní portál CINCINK, který řeší možné problémy a starosti s inzerováním nemovitostí. Podívejte se na více informací v článku a nezapomeňte navštívit i samotný portál, ať si všechno na vlastní oči prohlédnete.

Proč se rozhodnout pro portál CINCINK?

Určitě znáte mnoho realitních portálů, kde si můžete jednoduše prohlédnout inzeráty a v případě potřeby vložit i vlastní nabídku prodeje či pronájmu nemovitosti. Kolik ale znáte stránek, které kromě inzerce nabízí i možnost objednání doplňkových služeb, jako jsou například nafocení bytu, textace prodejního inzerátu, konzultace s daňovým poradcem a podobně? Moc jich není, což bylo důvodem, proč vznikl nový realitní portál CINCINK. Cílem bylo vytvořit stránku poskytující kompletní servis pro jednoduchý prodej, koupi a pronájem nemovitosti. Bez komplikací a složitého hledání. Jak se to povedlo, můžete posoudit sami.

S právními službami neuděláte chybu

Vyznat se ve všech záležitostech kupní smlouvy je složité a chce to trochu cviku. Naštěstí nemusíte trávit hodiny studiem, ale stačí si objednat profesionální právní služby. Díky konzultaci s odborníkem hned víte, jestli je předkládaná smlouva správná, případně jak vyřešit některé detaily ohledně vámi připravované smlouvy. Každá nemovitost je jedinečná, a proto je potřeba individuální přístup, kde nestačí využití některé z nabízených šablon smluv.

Za kolik prodat nemovitost?

Jde o častou otázku prodávajících. Kolik si mohou říct za prodej svého domu či bytu? Pro vytvoření orientační představy je nejlepší strategií domluvit si odhad ceny nemovitosti. Zkušený odborník na základě daných kritérií připraví odhad doporučené ceny. Pokud potřebujete prodat nemovitost co možná nejrychleji, můžete jít s cenou dolů. Naopak někdy je lepší nejdříve zvolit vyšší cenu a v případě neúspěchu postupně snižovat.

Prověřte si technický stav nemovitosti

Občas je výhodnější koupit starší nemovitost a pustit se do rekonstrukce. Tento postup však má i svá úskalí. Pokud nejste odborníci, objednejte si technickou inspekci nemovitosti, ať máte větší jistotu, že se rekonstrukce zbytečně neprodraží.

Financování hypotékou není složité

Vzít si hypotéku pro pořízení bytu či domu je dnes naprosto běžnou praxí. Sjednání je jednoduché, pohodlné, a pokud si dobře vyberete, tak je i výhodné. Komerční banka, která je zároveň partnerem portálu CINCINK, nabízí výhodné úrokové sazby pro splnění snu o vašem bydlení. Pro představu využijte hypoteční kalkulačku a zjistěte si, jaké zhruba máte možnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + fifteen =