Vyberte správné florbalové dresy. Jak na to?

Florbal je velice oblíbený kolektivní sport. Pokud patříte do florbalového týmu, nebo ho dokonce vedete, poohlédněte se po stylových dresech. Při výběru by vás měl zajímat materiál, provedení, střih, ale také design, jenž má tým vystihovat. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno by mělo být součástí florbalové výstroje.

Florbalové dresy, kalhoty a trenýrky

Protože florbal hrají mužské i ženské týmy, nejprve je nezbytné si ujasnit, v jakém střihu by měly dresy být. Dámské provedení je většinou anatomicky přizpůsobené ženskému tělu, ovšem není to podmínkou. Stejně tak myslete i na brankáře, který potřebuje kvalitní florbalové – kalhoty. Disponovat by měly nastavitelným pásem a dostatečným polstrováním.

Hráči potřebují florbalové trenýrky, které se vyrábějí ve shodném designu jako dresy. Ženy si mohou dát florbalovou sukni s vnitřní nohavičkou. Ještě je možné doplnit sportovní outfit čelenkou z funkčního elastického materiálu, jenž dokonale odvádí pot.

Myslete i na fotbalové dresy

Fotbal a florbal. Dvě zdánlivě podobná slova, přitom naprosto jiné sporty. Zatímco při florbalu potřebujete hokejku, ve fotbalu si vystačíte se svými končetinami. I tak potřebují fotbalisté speciální dresy odvádějící pot. Stačí do vyhledávače zadat frázi jako „dresy fotbal“ a nabídne se vám celá řada řešení pro malé i velké hráče.

Pokud hledáte společnost, která se specializuje na prodej dresů pro různé sporty, podívejte se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu Jadberg.eu. Zaměřuje se na celou řadu sportů – basketbal, florbal, fotbal, volejbal, hokej i požární sporty. Seženete tedy i dresy pro dobrovolné hasiče.

Co se týče kvality materiálu, ta je na vysoké úrovni. Internetový obchod si totiž uvědomuje, že komfort sportovců je důležitý a odráží se od něj jejich výkon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 3 =