Vybíráte ocel nejenom pro vaši výrobu? Vyplatí se vsadit na profesionála

Kvalitní dodavatel je dnes zárukou špičkových služeb. To ostatně platí ve všech oblastech lidských činností. I proto řada podnikatelů, stejně jako koncových zákazníků hledá vždy to nejlepší. A oblast spojená s dodávkou oceli a dalších produktů není výjimkou. A zde rozhodně dominuje jeden dodavatel, a to firma AC Steel. Její centrálu dnes najdeme v Českém Těšíně, přičemž sklady se nacházejí v Napajedlech a Kladně. Už to samo o sobě přináší první výhodu. Objednáte-li si třeba tažené tyče, popřípadě další podobný sortiment a to nerezové tyče, budete mít jistotu skladové dostupnosti a tedy možnosti okamžité expedice. Ostatně kapacita skladů společnosti je dnes několik tisíc tun, což znamená, že po této stránce budete plně uspokojeni.

Vlastní doprava

Co se samotným vyskladněním a následnou expedicí také souvisí, to je samozřejmě doprava. V tomto ohledu je každá devátá objednávka expedována vlastními vozy s řidičem, který je zaměstnanec společnosti. To znamená, že sám dodržuje jasně dané firemní předpisy a standardy, spojené s chováním vůči zákazníkovi. Tím je myšleno i to, že s ním můžete být po celou dobu v kontaktu a přesně zjistit, kdy k vám dorazí. To je důležité třeba ve chvíli, kdy musíte zabezpečit techniku na složení nákladu. A to ať už to jsou mosazné tyče, stejně jako tažená ocel, popřípadě další sortiment.

Široký sortiment je samozřejmostí

Dalším důvodem, proč vsadit právě na profesionála v oboru, je široký sortiment zboží, které společnost AC Steel nabídne. Některé možnosti jsme již zmínili, ale doplnit je musíme dalšími. Patří k nim třeba plochá ocel, nebo dnes stále častěji vyhledávaná a objednávaná automatová ocel. I ta se stává nezbytnou součástí celé řady výrobních procesů v různých oborech lidských činností. A pokud ji potřebujete, již nyní přesně víte, kde ji objednat.

Vysoká kvalita – taková, kterou hledáte

Špičkový dodavatel si však zakládá na tom, aby byly jeho zákazníci za všech okolností spokojeni. S tím nesouvisí pouze zákaznický přístup, ale i samotné výrobky. Je jedno, zda se jedná o válcované tyče, popřípadě se jedná o ploché tyče, nebo další desítky možností v sortimentu. Roli hraje jediné, a to jejich kvalita. I proto společnost AC Steeel navázala spolupráci se špičkovým evropským výrobcem, kterým je firma Rodacciai S.p.A. Ta, a jejich několik dceřiných společností jsou poté zárukou opravdu dokonalé techniky. Ostatně tolik chválená válcovaná ocel je toho jasným důkazem.

O kvalitě ale vypovídá i řada dalších věcí, kterými se tento dodavatel může pyšnit. Mezi tu hlavní ukázku patří i to, že všichni dodavatelé a výrobci daných produktů vlastní minimálně certifikát ISO 9002, stejně, jako je základem každé dodávky certifikát materiálový, a to EN 10 204 -3.1 případně EN 10 204 -2.2. I ty jasně vypovídají o jednom, a tím je právě kvalita.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − six =