Vydáno slaví své první narozeniny

Vydáno slaví své první narozeniny

A je to tady. Náš web Vydáno.cz slaví svůj první rok ve světě internetu. Je čas otevřít šampaňské a malinko zavzpomínat na začátky našeho webu, který byl po celý rok pravidelně hojně navštěvován. Takže poděkování patří především našim čtenářům.

Historie se začala psát 4.1. 2013

Tenhle příběh by mohl klidně začít známým Bylo nebylo…Byli jednou dva kamarádi, kteří měli společný zájem psát články a napadlo je, že si prostě vytvoří svůj vlastní web. To bylo 3.1. 2013 Celý den si pak posílali názvy, jak by se web mohl jmenovat a nakonec vyhrál a byl oběma schválen název Vydáno. Jednoduché a snadné na zapamatování. 5. Ledna 2013 jsme napsali první článek o zrušení technické podpory firmy Nokia v ČR – spousta lidí z toho byla docela nešťastná, protože Nokia je telefon, kterým stále ještě někteří lidé disponují. Začali jsme psát o tématech, které nás baví. Já, David jsem psal o cestování, fotografování, filmech, mobilních telefonech a IT. Honza psal také o cestování a financích.

Vydáno slaví své první narozeninyKdyž jsme na konci ledna publikovali náš článek „V lednu jsme to rozjeli“ měli jsme velkou radost z jeho čtennosti a pozitivních ohlasů našich čtenářů. Pak jsem rozvířil bouřlivou diskusi svým článkem „Pozvánka do Sapy“ a Honza zase pobouřil článkem „Takhle vypadají naši zákazníci u pokladen“. Mezitím jsme také vařili na videu a především má receptura „maso v kečupové omáčce alias Kuřecí smrt“ rozvířila stojaté poklidné vody našeho webu. Někteří se cítili být dotčeni takovým videem, ale někteří to vyzkoušeli a zjistili, že to zase není tak špatné.

Psali jsme také o focení. Vybírali jsme kompaktní fotoaparát, pak jsme se učili fotit se zrcadlovkou nebo „Jak správně fotit děti“ a každý týden jsem vás pravidelně pozval do kina. V únoru jsem však již naše úsilí věnovali jiným webům, které jsme se rozhodli po boku Vydána rozjet a i když teď v našem portfoliu najdete 7 webů + jeden firemní je stále Vydáno ten první web, který dnes slaví své první narozeniny.

Poděkování našim čtenářům

Co bychom však mohli stavit, když by náš web neměl žádné čtenáře? Poděkování tedy patří především vám milý čtenáři za to, že jste po celý rok zachovali našemu Vydánu přízeň a že jste se na náš web vraceli. Věříme, že i tento rok pro vás budeme nabízet zajímavé články, které vám poradí třeba s výběrem zboží nebo pomohou vyřešit nějaký problém. Budeme se na vás těšit. Na konec našeho krátkého článku pro vás máme zajímavý údaj. Za první rok našeho webu jsme pro vás zveřejnili 324 článků, to je téměř každý den jeden článek. Jsme rádi, že jste zůstali s námi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + 13 =