Vylepšete svůj interiér dokonalým obrazem

Také toužíte po tom ozvláštnit něčím svůj interiér? Dokonalou volbou je určitě obraz. Pokud má být ale skutečně kvalitní, potom rozhodně zapomeňte na různé nábytkářské supermarkety, ale chtějte opravdovou kvalitu.  A tu vám může přinést Galerie Kaufman, sídlící v nádherné oblasti nedaleko Orlických hor a hranic s Polskem, a to v Polici nad Metují.

Co vám galerie nabídne?

Samozřejmě vystavené obrazy nemusíte nutně ihned kupovat, jelikož se jimi můžete jenom pokochat. A určitě bude z čeho, poněvadž galerie se zaměřuje na výtvarné umění především z devatenáctého a dvacátého století. Konkrétní specializací jsou poté čeští malíři tuzemské krajinomalby. Ty často můžeme znát i pod v uměleckých kruzích známým pojmem „Mařákova škola“. Pokud vás tedy tato díla lákají, rozhodně si je můžete přijít prohlédnout, a v případě zájmu některá z nich i zakoupit.

Uchvátí vás i samotné prostory galerie

Co váš umělecký zážitek rozhodně ještě umocní, to jsou i celkové prostory, které pro vás Galerie Kaufman připravila. Celá galerie totiž sídlí ve statku této rodiny, která ho vlastní již po pět generací. I proto tato kamenná galerie klade takový důraz na svůj jasně daný směr a sílu historie.

Pokochejte se také historickými automobily

A pokud kromě nádherných vystavených obrazů hledáte i trochu jiné zpestření, a chcete si dopřát i jiného uměleckého zážitku, potom budete nadšeni z toho, že součástí statku je i menší muzeum, a to historických automobilů. I to tak přinese úchvatnou podívanou na to, co v dobách historických bylo považováno za dokonalý technologický vynález. A jak se u většiny modelů přesvědčíte, důraz byl kladen i na samotný design konstruovaných automobilů.

A tak pokud nevíte co o následujícím víkendu, volba by měla být jasná. Ať už jste milovníci automobilů či obrazů, Galerie Kaufnman vás zaručeně ráda přivítá a otevře vám tak své brány.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × one =