Vymáhání pohledávek profesionálně a účinně

Vymáhání pohledávek nemá, vzhledem k chování některých vymahačských firem, úplně dobrý zvuk, přesto je možné tento nepříjemný proces provádět eticky, profesionálně a účinně. Využijte Vymoženo.cz, efektivní vymáhání pohledávek. Jedná se o advokátní kancelář, která se touto problematikou úspěšně zabývá již od roku 1993.

 

Spokojení zákazníci oceňují kromě výborných výsledků i solidní přístup kanceláře. V případě úspěšného vymožení dostanete 100 % dlužené částky. V případě nevymožení pak platíte pouze některé soudní poplatky.

 

Výhody pro vás:

  • Žádné zálohy

  • Odměnu platí Váš dlužník

  • Nekompromisní a profesionální přístup vůči dlužníkům

  • Časová flexibilita kanceláře

  • Vynikající výsledky

  • Individuální přístup

 

Ať už potřebujete získat zpět několik malých pohledávek, nebo jednu větší, obracíte se na firmu s výbornou úspěšností. Maximální výše vymáhané pohledávky není stanovena. Pro získání vašich peněz zpět není nutné, abyste dlužníka předem kontaktovali.  Advokátní kancelář sama situaci prošetří, prověří právní i reálnou vymahatelnost, a poté zhodnotí další postup. Odměnu získává pouze za úspěšně vyřízenou pohledávku.

Pokud není na vyzvání kanceláře dluh uhrazen, je přistoupeno k soudnímu vymáhání pohledávky. Protože v současné době probíhá soudní řízení převážně na základě listin a jednání je nařizováno v minimu případů, nebude Vaše účast s velkou pravděpodobností vůbec vyžadována. K exekučnímu vymáhání se přistupuje, pokud ani na základě rozsudku či rozhodčího nálezu není dluh uhrazen. Ale euro-76203_640ani v tomto případě Vám nevzniknou další náklady, u exekuce se žádný soudní poplatek neplatí.

Vymožení pohledávky může být v některých případech poměrně složité. Advokátní kancelář má zkušenosti s vymáháním specifických pohledávek například pro přepravce, společenství vlastníků jednotek apod. Samozřejmostí je vymáhání směnek. S advokátní kanceláří, která pro vás dosáhne vymožení dlužených peněz, se můžete spojit prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 2 =