Vyražte na nákupy do New Yorku, či Londýna.

V dnešní době, když se řekne slovo „Londýn“ či „New York“ se lidem nevybavují jen světoznámé, proslulé památky, jako například Buckinghamský palác v Londýně či Socha svobody v New Yorku. Vybaví se jim i veliká řada nákupních center, obchodů a outletových hal, kde se dají sehnat různé věci znatelně levněji než u nás v České republice.

 

Podívejme se společně nejprve na Londýn. Leží v západní Evropě, takže není nějak extrémně z ruky a můžete se tam dostat prakticky jakkoli. Ať už autem či autobusem. Ale tou nejpohodlnější a nejpraktičtější volbou bude samozřejmě letecká doprava. Existuje mnoho leteckých společností a levné letenky se dají sehnat prakticky kdekoli. Můžete je pořídit na internetu zadáním levné letenky do Londýna, načež vám vyjde spousta odkazů, mezi kterými budete moci vybírat. Další možností je zakoupit si last minute letenky přímo na letišti. V nabídce je opravdu mnoho nabídek a určitě si vybere každý. Ti náročnější pasažéři navíc mohou letět v první třídě, díky čemu budou mít let ještě příjemnější.

Když se do Londýna konečně dostanete, jistě se budete ptát kam vyrazit jako první. Je tam toho opravdu moc. Jedním z nejznámějších obchodů v britské metropoli je tzv. „Poundland“, kde je vše za jednu libru! A to ať se jedná o kosmetiku, hygienické potřeby, jídlo, cukrovinky, pití, doplňky, věci do domácnosti a mnohé další. Každopádně je nutné počítat s tím, že kvalita není nikterak vysoká. A pokud budete chtít nakupovat spíše oblečení, rozhodně by jste neměli vynechat Primark. Jsou v něm velice moderní věci jako je usa-123418_640oblečení, spodní prádlo, plavky, doplňky, bižuterie a tak dále za velice příznivé ceny. Tipem může být, že stejný obchod najdete i v nedalekém Bristolu, kde je viditelně méně lidí a menší riziko klaustrofobie.

Pokud se chcete vydat někam dále a opustit evropský kontinent, můžete zvolit například vzdálený New York. S levnými letenkami určitě uspějete také a bezpochyby nějaké naleznete, neboť levné letenky do New Yorku se dají sehnat též lehce. Jen je potřeba si uvědomit, že opouštíte Evropu, tudíž potřebujete platné vízum. V New Yorku se můžete nechat vozit charakteristickým žlutým taxíkem od obchodu k obchodu. A navíc zde máte i šanci, že se potkáte s vaší oblíbenou hollywoodskou hvězdou, třeba když se zastavíte na kafe ve světoznámé a prestižní kavárně Starbucks.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 10 =