Vytvořte si vlastní kryt na mobil

Chcete mít jedinečný kryt na mobil, který nikdo jiný nemá? Zdá se vám nabídka hotových krytů na mobil nedostačující nebo prostě chcete mít kryt na mobil s vlastní fotkou? Můžete si ho vytvořit. Ano, skutečně tak jednoduché to je. Zabere vám to jen pár minut a výsledný produkt bude přesně podle vás. Jak na to a co všechno musíte udělat? To se dozvíte v tomto článku.

Konec ošklivým a uniformním krytům na mobil

kryty-na-mobilPřichází okamžik, kdy si každý může vytvořit kryt na mobil podle svých vlastních představ. Žádné obyčejné a nudné kryty, který má každý. Pouze ten jeden jediný, který si sami vytvoříte. Vlastní kryt na mobil se stane vášní, kterou nebudeš chtít opustit. Nové možnosti motivů a variace, na které v obchodě nenarazíš. Všechno, co si představíš je možné zrealizovat a přenést obraz na kryt na mobil.

Jak si vytvořit vlastní kryt na mobil?

Postup je velmi jednoduchý. Stačí si zvolit typ mobilního telefonu a vybrat si motiv, nahrát fotografii a kryt upravit k obrazu svému. Celá akce zabere několik minut, záleží na tom, jak hodně si chcete s výsledným designem pohrát. Kryt na mobil s vlastní fotkou následně vypadá velmi originálně a máte téměř naprostou jistotu, že nikdo jiný takový kryt mít nebude. Je to něco, co v běžném obchodě rozhodně neseženete a jedná se čistě o váš originální výrobek.

Jaké kryty je možné si vytvořit?

U krytu je důležitý tvar, rozměry a otvory pro tlačítka. Na výběr jsou kryty na iPhone, ale vytvořit si můžete i například kryt na Samsung. V nabídce je celá řada běžných typů nejprodávanějších mobilů.

Vytvoř si design, který budou chtít tví přátelé

Dokonale stylový kryt na iPhone nemusí být nutně jenom pro jednoho člověka. Po dokončení objednávky si uložíš svůj návrh a získáš možnost nabídnout tento vzhled i kamarádům nebo známým. V partě tak můžete mít ladící kryty na mobil a dát jasně najevo, že patříte k sobě. Při uložení a sdílení návrhu navíc získáš slevu 100 Kč na další nákup a díky tomu si můžeš pořídit sbírku různých krytů pro speciální příležitosti nebo nálady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 5 =