Webové stránky se vyplatí i drobnému podnikateli

Spousta drobných podnikatelů ještě nechápe, že webové stránky jsou v 21. století nezbytností. Ptají se, k čemu by jim byly, když vůbec nepodnikají na internetu. Vymlouvají se, že sami nepoužívají počítač a spousta jejich zákazníků určitě taky ne. Zdá se jim to neosobní. Nebo mají synovce, který dělá webové stránky, takže jim je přece už brzy udělá. To jsou jedny z nejčastějších důvodů, proč se menší podnikatelé zdráhají zaplatit těch pár tisíc, které stojí tvorba webových stránek. Všechny se ale dají velice snadno vyvrátit.

Vezměte to tak, že webové stránky jsou jako nástěnka, na kterou vyvěšujete různé informace a lidé, co kolem ní chodí, si přečtou, co nabízíte, jak vás najít a co je u vás nového. Když budou mít nějaký problém, mohou nechat na nástěnce vzkaz a vy jim odpovíte. Dokonce je možné si s nimi v reálném čase psát na chatu.

Moderní řešení nemusí stát desetitisíce

Pokud jste pochopili, že webové stránky jsou efektivním komunikačním nástrojem, sdělovacím prostředkem a dobrou reklamou, možná stále ještě přetrvává neochota utratit velké peníze. Musíme vás však vyvést z omylu. Ne vždy musí být tvorba internetových stránek drahá. Záleží v podstatě na tom, jaký web si vyžádáte.

Menším podnikatelům určitě postačí něco jednoduchého – responzivní web, na kterém o sobě uvedou všechny potřebné informace a budou přes něj moci komunikovat se svými zákazníky. A přesně tohle základní lze sehnat už za 7500 Kč – nebo aspoň tak to uvádí tvorba webových stránek ceník. Tahle částka je konečná a je v ní i první rok údržby webu zdarma.

Vyřízení je opravdu jednoduché

Výroba webových stránek vás nemusí stát vůbec žádné starosti. Firma SpolehlivýWeb.cz dokáže vytvořit vaše stránky během jediného týdne. Stačí, když si vyberete připravenou šablonu a vymyslíte si, co by se asi tak na webu o vás mělo psát. Nevadí, že nejste technický typ, web je možné nechat si kompletně spravovat odborníky. Takže už žádné výmluvy! Svůj web potřebujete i vy a určitě se to vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − 8 =