Zábavná trička do každého šatníku

Před nedávnem jsem si po dlouhé době uklízel ve skříni s oblečením s úmyslem roztřídit a vyřadit staré a již nepoužívané kousky oblečení. Ne že bych neznal skladbu a styl mého oblečení, ale celkem mě udivil poměr mezi tričky a košilemi. Jelikož košili  upotřebím tak nanejvýš dvakrát do roka, nepřijde mi tedy nijak neobvyklé, že má skříň obsahuje celé dva kusy košil. Jednu s krátkým a druhou s dlouhým rukávem. A zbytek jsou trička různých střihů a barev, s potiskem či bez něj. Triček jsem napočítal přes dvě desítky, leč jsem nenašel žádná zábavná trička, ve kterých bych mohl zaujmout své nejbližší okolí. Ale ve svém věku upřednostňuji spíš decentnější provedení trik.

Nekonvenční trička pro mladé

Ale je jasné, že výběr šatníku úzce souvisí s věkem. Ve dvaceti letech jsem si vybíral zcela odlišné vzory, než nyní. Osobně nechápu nesoudnost některých lidí, kteří nosí oblečení nepřiměřené svému věku. Tím nechci v žádném případě říct, že se lidé středního věkupp25-hubnouci-tricko-unisex_330_330_193060 nemůžou elegantně obléct, ale je rozdíl mezi elegancí a snahou vypadat za každou cenu mladě. Stejně tak je to i u teenegerů, chtějí jít s dobou a to je jen dobře. Proč si mezi ostatní oblečení nepořídit nějaké nápadité tričko, kterým vzbudí u svých přátel pobavení. V nabídce je nepřeberné množství motivů, že je někdy i problém vybrat si ten pravý.

Velkou roli ve výběru trička hraje jistě i použitý materiál, osobně mám nejraději ty bavlněná. Zvláště v létě si cením jejich schopnosti absorbovat pot a i jejich vzdušnost. Naopak nesnáším ty nejlevnější od trhovců, které aspoň dle visačky jsou taky z bavlny, ale jejich hustota je taková, že skrz ně pomalu vidíte. Takové tričko se možná hodí tak akorát na spaní, ale ne do společnosti.

I spodní prádlo může být zábavné

Kdo si myslí, že zábavná můžou být jen trička, je na omylu. Páni (nebo spíše dámy?) jistě ocení, když má jejich milá smysl pro humor a překvapí svého zadni-vchod---cervene-kalhotky1partnera tím, že si obleče nějaké vtipné kalhotky.  Samozřejmě, že to může být i naopak i páni si mohou vybrat z originálních trenek, kterými zaujmou svou partnerku. Iniciativě a představivosti se meze nekladou, záleží jen na každém z nás, jak odvážný motiv zvolíme.

Pokud vás nezaujala nekonvenční zábavná trička, či vtipné spodní prádlo, můžete svůj výběr zaměřit třeba na tílka a mikiny. I tady je výběr široký, vyberou si jak dámy tak i páni. Jen pozor na výběr, abyste po obdržení zásilky nezačali pochybovat, zda motiv není přeci jen moc odvážný :-).

1 thought on “Zábavná trička do každého šatníku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + 5 =